15 Temmuz Operatörlerden Tam Destek

15 Temmuz Operatörlerden Tam Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyorsunuz ki ülkemiz de 15 Temmuz 2016 tarihinden itibaren bazı dış güçler tarafından karışıklık söz konusu. Ülkemizde bir darbe girişimi söz konusu olmuş olup bu darbeye izin vermeyen halkımız ne pahasına olursa olsun adeta ülkesine etten duvar olmuş durumda. Ülkemiz de bazı kurumlarda yer alan yüksek rütbeli kişiler tarafından düzenlenen darbe girişimine müsaade etmeyen Türk vatandaşları sokaklarda kendi ülkesini korumakta. Diğer ülkelerde olduğu gibi “ne olacaksa olsun banane” demeyen bizlere birçok kurum destek çıkmaktadır. Bu kurumların başında gelenler ise sürekli iletişim kurmamızda bizlere destek olan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörleridir. Bu operatörlerin sunmuş olduğu imkânlar sayesinde yaşanan olaylarda akrabalarımız, sevdiklerimiz ile kolaylıkla iletişim kurabilelim diye ücretsiz internet ve ücretsiz hediye dakika göndermektedir. Sizlerde sevdikleriniz ile iletişime geçerek ne durumda olduklarını öğrenmek istiyorsanız, devlet için, namus için örgütlenmek istiyorsanız haydi Türkiye sende sokaklara. Devleti savunalım, bu olanlara bir dur diyelim. Meydanlarda buluşmak üzere. Şimdi gelelim, kolaylıkla iletişim kurmamızda bizlere kolaylık sağlayan 15 Temmuz olayları için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerine ait kampanyalar.

Turkcell

Destek Paketi: 150MB internet & 150 Dakika konuşma paketi & 150 adet SMS paketi.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu adımı ilk olarak Turkcell atmış olup, diğer operatörler örnek aldı diyebilirim. Turkcell tarafından kendi abonelerine

Vodafone

Turkcell operatöründen sonra hemen kendi vatandaşlarına destek çıkan operatörlerden olan Vodafone operatörü de kendi abonelerine destek olarak 250MB internet paketi ile 150 dakika konuşma paketi imkanını ücretsiz olarak sunmuş durumda. Eğer ki bu paketler sizin hattınıza tanımlanmadıysa tanımlanmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Bu paket sadece hafta sonu için geçerlidir.

Türk Telekom

Türk Telekom operatörü iletişim konusunda oldukça uzman olup kendi abonelerine daha fazla imkan sağlamış durumda. Öncelik olarak yaşanan durumlar için kendi abonelerine destek olmak ve moral vermek için kendi çalışma alanlarının bütün halka açık olduğunu belirtmiştir. Bunun haricinde yine herkese daha fazla destek olabilmek için 17 Temmuz Pazar günü tüm Türk Telekom ofislerinin açık olduğunu belirten Türk Telekom operatörü yine kendi halkının yanında.

Türk Telekom operatöründen halka tam destek;

 • Mobil kullanıcılar için, ücretsiz dakika ve ücretsiz internet imkanı.
 • Türk Telekom Wifi noktalarında 1 hafta boyunca ücretsiz internet.
 • 1 hafta boyunca Tüm Türkiye’de ankesörlü telefonlar ücretsiz.
 • Eğer ki evinizde ev telefonu varsa 1 hafta boyunca ücretsiz.

Gerçekten böyle davranışlar duygulandırıyor. Darbe mi? Karşınızda yeni Türkiye var.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bedava Dakika hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bana gelmediiiiii

  • Kozbon

   Merhaba Aybüke, bugün Turkcell yine bir kampanya yapmış durumda. Bu sefer umarım gelir şimdiden hayırlı olsun.

 2. Nasi yapiyoruz abi

  • Kozbon

   Merhaba Kemal, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Kullanmış olduğunuz operatör tarafınıza destek olarak ek paketler gönderecektir. Beklemeniz yeterlidir.