18 Mart – WhatsApp Plus 1.75 AntiBan Destekli

18 Mart - WhatsApp Plus 1.75 AntiBan Destekli

Merhaba arkadaşlar, 1.75 mod bugün yayınlandı ve sizler için sunucumuza yükledik. Daha önce link ekleyerek 1.70 modunu yayınlamıştık bu sefer öyle yapmayalım dedik, ne de olsa sizleri canımızdan daha çok seviyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce WhatsApp Modları kullandığı için ban/ceza yiyen kişilerin kullanmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum. O aldığı ceza ona uyarı cezasıydı eğer bir daha tekrarlarsa kalıcı olarak ceza yiyeceğini bilsin. Uygulamanın geliştiricisi 1.75 modunda bir çok yenilik ekleyip bir çok hatayı kapattı. 30MB’a kadar video gönderebiliyorsunuz ayrıca İOS’da olan ileri-geri özelliği eklenip tıpkı İphone’daki WhatsApp özellikleri eklenmiştir. İstediğiniz kişi çevrimiçi olunca size anında bildirim gelecektir. Bunun haricinde bütün tasarımlar yenilenip, mavi tik ve tek tikleri gizleyebilirsiniz. Temalar eklenerek alt yapısı ve Antiban desteği her zamanki gibi güçlendirildi.

Uygulama yöneticisi, %100 ban yemeyeceksiniz diye bir garanti vermiyor bunun için uygulamayı kullanmak zorunda değilsiniz eğer yakalanırsanız kalıcı olarak ve ya geçici olarak ceza yiyebileceğinizi söyledi.

WhatsFapp ve diğer sürümlerini bir süreliğine kullanmayın lütfen, normal WhatsApp’ı whatsapp.com/download adresinden indirebilirsiniz. Yeni sürümler için bizleri takip ediniz ve bir süreliğine Normal WhatsApp’ı kullanın..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. whatsapp+ nasil indire bilirim

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, internet üzerinden WhatsApp Plus sürümünü indiremezsiniz. Lakin onun yerine WhatsApp’ın gelişmiş sürümü olan GBWhatsApp sürümünü telefonunuza indirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

 2. Merhaba

  Jimods ayarlari hakkında bilgi verir misiniz?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, WhatsApp JiMODs sürümü tıpkı Whatsapp Plus’un bir kopyasıdır. Çok popüler değildir, eğer eski Whatsapp Plus’un ayarlarını geri istiyorsanız ilk olarak telefonunuza GBwhatsapp sürümünü kurunuz. İlginiz için teşekkür ederim.

 3. Kozzbooon???? artık kavuşalım plusımızaa?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, GBWhatsApp sürümünü indirerek kolaylıkla WhatsApp Plus’ta yer alan seçeneklere bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz.

 4. Yuklenemedi diyor ne yapıcam

  • Kozbon

   Merhaba ekran görüntülerini bizimle paylaşabilir misiniz. kozbon@kozbon.com

   • Slm kozbon bana link gonderebilirmisin

    • Kozbon

     Merhaba Ayşe, linkleri yasal olmadığı için ve antiban desteği olmadığı için linklerini kaldırdık. Bunun için sitemizden WhatsFapp sürümünü indiriniz. Sitemizi mobilden ziyaret ediyorsanız alt kısımda yer alan arama kutusu kullanarak ya da bilgisayardan ziyaret ediyorsanız sağ tarafta bulunan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

 5. linkin başındaki “htp” kısmını “http” olarak değiştirin çalışıyor.

 6. Link açılmıyor

 7. Link açılmıyor

 8. Ne işe yarıyor tam olarak bu wp plus?

  • Kozbon

   Merhaba Abdullah, bu uygulamanın bir çok özelliği mevcut. En beğenilen özellikleri şunlardır; Mavi tikleri kapatabilirsiniz ayrıca size mesaj geldiğinde karşı tarafa 2 tik gider işte bu 2 tiki’de kapatabilir tek tik durumuna düşürebilirsiniz. Farklı görünümleri mevcut, yeni emoji(smileyler) mevcut.