2 Tane WhatsApp Nasıl Kullanabilirim?

2 Tane WhatsApp Nasıl Kullanabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı kişiler bazı nedenlerden dolayı telefonlarından tek sitem kartı kullanmak yerine iki tane sim kartı kullanmaya yani iki numara kullanma gereği duymaktadır. Aynı şekilde benimde 2 tane numaram var birini iş arkadaşlarım için kullanırken diğerini ailem ve tanıdıklarım için kullanıyorum ve böylelikle her şey daha düzenli olmuş oluyor. Eğer sizinde telefonunuz çift sim kart destekli ise ve aynı telefonda 2 tane WhatsApp kullanmak istiyorsanız bugün sağınızdan kalkmış olmalısınız ki bu yazımız sayesinde kolaylıkla bir telefonda iki tane WhatsApp kullanabileceksiniz. WhatsApp uygulaması sayesinde anlık olarak istediğimiz kişilerle mesajlaşabilmekteyiz ve böylelikle işlerimizi daha hızlı ve daha kalıcı bir şekilde kolaylıkla yapabilmekteyiz. Bunun için WhatsApp uygulaması daha çok kullanılmakta ve daha çok tercih edilmektedir, WhatsApp uygulamasının bu kadar popüler olmasının ardından WhatsApp uygulamasının benzer gelişmiş kopya uygulamaları mevcuttur. Bugün bu WhatsApp’a benzer uygulamaları kullanarak telefonunuzda ikinci bir numaranız için ikinci WhatsApp hesabını nasıl kuracağınız konusunda yardımcı olacağım. İlk olarak telefonunuza şuan gündem de oldukça çok popüler olan GBWhatsApp sürümünün apk sürümünü indiriniz ve ardından bu indirmiş olduğunuz APK sürümünü telefonunuza kurup ikinci numaranızı yani WhatsApp kullanmadığınız numarayı kurmuş olduğunuz GBWhatsApp sürümüne giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra artık GBWhatsApp sürümü sayesinde ikinci numaranızda da kolaylıkla WhatsApp kullanabilirsiniz. İphone kullanıcılar için İOS telefonlarda 2 tane WhatsApp kullanmak istiyor ise yeni paylaşmış olduğumuz Jailbreak Olmadan İphone 2 Tane WhatsApp Kullanmak başlıklı yazıya göz atarak İphone telefonlarında da 2 tane WhatsApp kullanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Durum Kapatmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba, iphone icinde gbwhatsapp gibi bir uygulama varmi ? Cevrimici durumunu kapatabilen?

 2. İyi akşamlar, teknolojiye çok hakim biri değilim. Seni keşfettim ve her gün okumaya çalışıyorum. Önceki yazılarından bir tanesinde watsapp ta bildirim çubuğundan konuşmak suretiyle son görülme saatinin değişmediğini ve birçok arkadaşının bu şekilde yazıştığını söylemiştin, ben bunu nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum. Eğer mümkünse bunu tarif edebilir misin cevabın için şimdiden teşekkürler 🙂

 3. Selam GB whatsapp tehlikelı dememısmıydınız

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, evet GBWhatsApp tehlikeli ve kullanım esnasında yakalanırsanız 1 günlük olarak ceza almaktasınız. Ve bu ceza süreleri bazen değişmektedir tamamen WhatsApp yetkilerine kalmış bir süreçtir. Eğer telefonunuzda iki hat var ise ve iki hattınızda da WhatsApp kullanmak istiyorsanız mecburen bu yolu denemek zorundasınız.

  • Ben resim gondermek istiyorum tüm arkadaşlarımı gormek istiyorum

   • Kozbon

    Merhabalar efendim, bütün arkadaşlarınıza resim göndermek istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. İlk olarak Whatsapp’ı açınız ve sağ üst köşedeki üç nokta işaretine dokunarak açılan menüde Yeni toplu mesaj seçeneğine dokunarak hangi arkadaşlarınıza fotoğraf göndermek istiyorsanız onları listenizden bulup seçiyoruz ve ardından mesajınızı yazıyorsunuz ve tek bir hamle ile bütün arkadaşlarınıza toplu mesaj göndermiş oluyorsunuz.