2015 Avea Bedava Kurban Bayramı Konuşma Paketi

2015 Avea Bedava Kurban Bayramı Konuşma Paketi

Bayramlar sevdiklerimizle buluşma, kucaklaşma ve biriken hasretimizi giderme zamanıdır. Günümüzdeki çalışma koşulları anneanne ve dedelerimize nerde o eski bayramlar dedirtecek kadar zorlaşsa da biz avea olarak yepyeni bayram tarifelerimizle sizleri sevdiklerinizle buluşturmaya devam ediyoruz. Yepyeni Avea kurban bayramı konuşma 2015 tarifeleriyle yine sizi çok konuşturuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Avea kurban bayramı konuşma 2015 için dev bir bayram kampanyası şimdi sizleri avea müşteri hizmetlerinde bekliyor. Bu bayram da memlekete gidemeyecek tüm müşterilerimiz için sevdiklerinin yanında olamasa da sesini duyabilsin diye avea size özel bayram kampanyaları ile yanınızda. Birbirinden uzakta olan sevgililer, anneler, babalar, kardeşler. Birbirinizden uzakta olsanız da bu bayramı yalnız başınıza geçirmeyin. Avea’nın bayram tarifelerinden yararlanın ve sevdiklerinizin gönlünü alın diye avea bayram paketi isteyene internet isteyene dakika veriyoruz. Üstelik bunun için de hiçbir koşul aramıyoruz.

Avea kurban bayramı konuşma 2015 tarifeleri için ister bayiimize uğrayarak isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bayram nerede olursanız olun kırk iki liraya 1000 dakika ile ya da on dokuz liraya 1 GB internet ile bayramın tadını çıkarabilirsiniz. Avea’ya gelerek tüm bu ayrıcalıktan yararlanmaya da başlayabilirsiniz.  Biz avea olarak bu bayramda sevdiklerinin sesini duymayan kalmasın diye tarifeler yapmaya devam ediyoruz. Sizi de 30 Eylül’e kadar bayram tarifelerimize bekliyoruz. Ee, siz daha neyi bekliyorsunuz? Buyurun, gelin.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Avea Sahur Paketi başlıklı yazı da avea sahur 5555, avea sahur paketi nasıl yapılır ve avea sahur paketi sogulama hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.