2015 Chrome Youtube Ses Çıkmıyor

2015 Chrome Youtube Ses Çıkmıyor

Nedense son zamanlarda youtube de bir çok değişiklikler oldu ve sanırım youtube red yolda geliyor, umarım öyle olur ve şuan bende sizler gibi youtube red olayını dört gözle bekliyorum çünkü tam efkar basıyor, canım arabesk dinlemek istiyor, sigarımın yanında hafif bir Müslüm Gürses dinlemek istiyorum ve sonuç olarak youtubeye giriyorum. Tabii efkar tavan, bir de youtube reklamlarını görünce benim beynim daha çok dönüyor. Her neyse bilindiği gibi son zamanlarda bir çok kişi Youtube ses sorunu hakkında şikayetçi, ses sorunu derken sorunu şu şekilde açıklayayım; youtube ses çıkmıyor, youtube ses gelmiyor gibisinden hatalar meydana gelmekte. Ve nedense sadece youtube sitesinde ses çıkmıyor iken diğer sitelerde sorunsuzca Chrome tarayıcısında maalesef Youtubenin sesi çıkmıyor ise aşağıdaki genel olayları sırasıyla kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

  1. Ses sisteminin (Hoparlör’ün) çalıştığından emin olmak için farklı bir tarayıcıda youtube sitesine giderek bir tane şarkı açınız.
  2. Bilgisayarınızın ses ayarlarını kontrol ediniz.
  3. Chrome tarayıcısından farklı bir siteye giderek şarkı açmayı deneyiniz.
  4. Sorun sadece youtube ise gelin hemen size sorundan bahsedeyim..

Evet yukarıdaki adımlar sizin için birebir uyuyor ise mutlaka tarayıcınızda yer alan Flash Player’ın sürümü eskimiştir bunun için Chrome tarayıcısında Youtube’de çalan şarkıları dinleyemezsiniz.

Youtube Görüntü Var Ses Yok

Son zamanlarda karşılaştığımız sorunu şu şekilde çözebilirsiniz, lakin yukarıda işaretlemiş olduğum seçeneklerde yer alan kısım sizin için uyuyor ise bu çözümü yapabilirsiniz. Alt kısımda paylaşmış olduğum linki kopyalarak tarayıcınızın URL kısmına yapıştırınız ve ardından buradan işletim sisteminize uygun olan tarayıcıyı indirin, bundan sonrası Adobe Flash Player programında..

https://get.adobe.com/tr/flashplayer/otherversions/

Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz, olmuyor ise yorum olarak belirtin farklı bir yol daha önerebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.