2015 LYS Sonuçları Açıklandı Mı?

2015 LYS Sonuçları Açıklandı Mı?2015-LYS2nin son sınavı olan Fen Bilimleri (2015-LYS2) ile Edebiyat-Coğrafya (2015-LYS3) Sınavınları bilindiği gibi 21.06.2015 tarihinde yapıldı. Binlerce adayın katılmış olduğu sınavın sonuçları şuan için açıklanmadı. Ösym soruları açıklamak için acele etmiyor, çünkü hata yapmak istemiyorlar. Sınav sonuçları önümüzdeki 1 hafta içeresinde yani Temmuz ayının ilk günlerinde sınav sonuçlarının açıklanması bekleniyor, Prof. Demir.’in yapmış olduğu bir açıklama da; sınav sonuçları muhtemelen Pazartesi ya da salı günü açıklanır şeklinde açıklama yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Açıklanan Sınav Sonuçlarını Nasıl Görebilirim?

Ösym tarafından artık eski sistem gibi sonuç belgesi gönderilmeyecek, bunun yerine artık Online sonuç öğrenme sistemi hazırlayan Ösym, artık adayların hızlı bir şekilde sonuçlarını öğrenmesini sağlıyor. Ösym’ye ait olan Aday İşlem Sayfasına T.C. kimlik ve aday şifrenizle giriş yaparak sonuçlara kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

2015 LYS Sonuçları Açıklandı!
sonuc.osym.gov.tr adresinden sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Sınav sonuçları Prof. Demir.’in yaptığı açıklamaya göre en geç Pazartesi ya da salı günü açıklanır. Eğer herhangi bir süpriz olmazsa sonuçlar bu hafta içerisinde açıklanacaktır.

Sonuçları sonuc.osym.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan YGS 2016 Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır başlıklı yazı da 2014 2015 ygs, 2014 ygs ve 2015 ygs açık uçlu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.