2015 Turkcell Sahur Paketi

Turkcell Sahur Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılından itibaren her yıl severek kullanmış olduğumuz sahur paketi için Ramazan ayını iple çeker olduk. Kampanya bir çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanırken bir çok kişi de bu 2GB interneti nasıl bitireceğim derdinde, yani Turkcell’e kalmasın ben değerlendireyim diyen çok arkadaşımız illaki vardır. Ki çevremizde zaten bir çok insan bunun düşüncesiyle sabahlara kadar telefon başında internete girmektedir. Her neyse hemen konuya geçeyim, işte baba yiğit olan Turkcell yine bu senede bütün abonelerini unutmadı ve 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olan 1 Aylık yani ramazan boyunca kullanabileceğiz 2 GB bedava interneti sunuyor. Katılmak için; SAHUR yazıp 2222’ye gönderdikten sonra pakete otomatik olarak sistem tarafından dahil ediliyorsunuz. Turkcell sahur paketi kampanyasını Ramazan boyunca kullanabilir ve Ramazan ayı boyunca da herhangi bir ücret vermeden 02:00 ila 06:00 arası bedava internete girebilirsiniz. Kampanya Turkcell tarafından düzenlenmiş olup kampanyayı bir daha yapmak için iptal etmenize gerek yok, her kullanıcı sadece bir kereliğine mahsus olarak bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilir. Hazır kart kullanan kişiler başvurduğu günden itibaren Ramazan ayı bitene kadar kullanabilir, Turkcell sahur paketi tamamen ücretsizdir ve bütün faturalı ve faturasız bir çok kişi bu kampanyadan yararlanabilirler. Yani kullanım limitiniz ramazan boyuncadır. Faturalı olan müşteriler ise başvurduğu günden itibaren 30 gün boyunca yani ramazanın bitmesine 2 gün kala başvuru yaparsanız 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Turkcell Sahur Paketine katılmak için SAHUR yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Ya da turkcell.com.tr adresine giriş yaparak kampanyaya katılabilir, ya da herhangi bir Turkcell merkezine gidip kampanyaya katılmak istediğinizi söylediğiniz taktirde sizi kampanyaya abone yapabilirler.

Bu değindiğim konuların dışında Turkcell Sahur Paketi hakkında sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak iletebilirsiniz.

Sahur Paketi

Turkcell tarafından kendi müşterileri / aboneleri için Ramazan ayı boyunca geçerli olan kampanyalardan sadece biri olan Turkcell sahur paketi kampanyası ile sizlerde geceleri daha hızlı olarak ücretsiz bir şekilde internete erişim sağlamaya hazır olun.

 • Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken; SAHUR yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
 • Gelen 2GB hediyeyi sadece 02:00-06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
 • Hazır kart kullanan kişiler Ramazan boyunca kullanabilirler, Faturalı kart kullanan kişiler ise katıldığı günden itibaren 30 gün boyunca kullanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Sahur Paketi Ücretli Midir?
Turkcell tarafından sunulan sahur paketi 30 gün boyunca geçerli olup herhangi bir ücret ödemeden geceleri kullanabileceğiniz 2GB bedava internet paketi sayesinde artık internete erişim daha kolay ve daha bedava.
Daha fazla bedava internet paketleri için Turkcell Bedava İnternet başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.
Turkcell Sahur Paket İçeriğinde Neler Var?
Turkcell sahur paketinde toplamda 2GB bedava internet bulunmaktadır, bu bedava internet paketi ile sizlerde bir çok siteye ücretsiz olarak girebilir ve bir çok sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, Swarm) uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Turkcell Sahur Paketi 2 Kere Yapabilir Miyim?
Herkesin merak ettiği sorulardan olan Turkcell sahur paketini 2 kere yapma olayı maalesef ki geçerli değildir, 2016 yılında sadece sahur paketinden 1 kere faydalanabilirsiniz. Ve ayrıca Ramazan boyunca geçerli olan sahur paketini iptal edemez ve yenileyemezsiniz.
Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Üst kısımda da belirttiğimiz üzerine, Turkcell sahur paketi ile sizlerde bedava internete girebilmek ve toplamda 2GB bedava internet kazanabilmek için SAHUR yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
Turkcell Sahur Paketi Ne Zaman Kullanılır?
Turkcell sahur paketi geçtiğimiz senelerde bir çok kişi tarafından bu zamanlarda kullanılmaya başlanılmıştı, lakin bugün Ramazan ayının ilk günü olmasına rağmen yine herhangi bir açıklama yapmamakta olan Turkcell operatörün ilerleyen saatlerde yeni bir kampanya düzenlemesini beklemekteyiz. Turkcell sahur paketi 2016 yılında da geçerli olacağını umut ediyoruz lakin şuan için Turkcell sahur paketi ve kampanyası geçerli değildir. Kampanya aktif olduğu vakit bütün Turkcell aboneleri SMS ile bilgilendirilecektir ve kampanya aktif olursa bütün Ramazan ayı boyunca geçerli olacaktır. Turkcell’in 2016 yılında da düzenlemiş olduğu sahur kampanyası devam etmekdir, eğer ki sizlerde Turkcell sahur kampanyasından faydalanmak istiyorsanız 04 Temmuz 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Turkcell Sahur Paketi Bana Gelmedi Ne Yapmalıyım?
2016 yılında sunulan Turkcell kampanyasından sizlerde faydalanmak ve sizlerde Turkcell sahur kampanyasını kullanmak istiyorsanız SAHUR yazıp 2200’a gönderme yeterlidir. Sahur kampanyası yukarıda belirtmiş olduğumuz tarihe kadar ücretsiz olup herkes tarafından yani sadece Turkcell’li aboneler tarafından kullanılabilir. Eğer ki 2200 servisi sizin hattınızda çalışmıyor ise 2200 yerine 2222 servisini kullanabilirsiniz.
Turkcell Sahur Paketi Her Gün 2GB Bedava İnternet Mi Verecek?
Hayır Turkcell sahur paketi aylık olarak 2GB limitlendirilmiştir. 1 ay boyunca sadece 02:00 ile 06:00 saatlerinde kullanabileceğiniz 2GB sahur paketi hattınıza tanımlamak için SAHUR yazınız ve ardından 2222’ye kısa mesajla katılma talebinde bulununuz. Bu süreç sonrasında otomatik olarak sadece geceleri kullanabileceğiniz sahur paketi geçerli olacaktır.
2222'ye Mesaj Gönderdim Olmadı Ne Yapmalıyım?
Eğer ki kullanmış olduğunuz hat 2222’yi desteklemiyorsa sizlerde Sahur yazıp 2200’a ücretsiz olarak katılma talebinde bulunabilir ve Turkcell sahur paketinden faydalanabilirsiniz.

2017 Turkcell Sahur Paketi

Bilindiği gibi 2012 yılından itibaren sürekli olarak güncellenen sahur paketi kampanyasını diğer operatörler ücretli olarak sunarken Turkcell operatörü 2015 ile 2016 yıllarında göstermiş olduğu ilgilerden olayı 2017 yılında da bütün Turkcell abonelerine ücretsiz olarak sunacağını beklemekteyiz. Bütün operatörlere öncülük yapan Turkcell, 2016 ve 2017 yılında da sahur paketi kampanyasını yapmasını beklemekteyiz. Şuan 2016 yılında düzenlemiş olduğu sahur kampanyası 04 Temmuz 2016 tarihinde sonlanacak ve 2017 yılında geçerli olacak olan Ramazan’da da başlanması beklenmektedir. Eğer ki sizlerde 2016 yılında sahur kampanyasından yararlanmadıysanız hemen üst kısımdan göz atmayı unutmayın.

Turkcell sahur paketi hakkında merak ettiğiniz bütün soruları alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz, Turkcell sahur kampanyası şuan için aktiftir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell T50 Yeni B19 Güncellemesi başlıklı yazı da turkcell t50 açılmıyor, turkcell t50 akakçe ve turkcell t50 aksesuar hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. paketi yaptim ama gelmedi internet ayarinizi konturol edin diyo yani .

 2. Sahur paketini kullanıyorum bu bitince tekrar kendini yenilermi yoksa sadece 1kere mi veriyor 2g interneti bunun hakkında bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, internet paketini günlük vermemektedir. Aylık olarak vermektedir, mesela siz 2GB paketten dün 100MB harcadınız diyelim. Bir sonraki sahur paketini de 1900MB olarak kullanmaya devam edeceksiniz. Bilmem anlatabildim mi, paket aylıktır. Teşekkür ederim.

 3. Sahur paketinin kotası bittiğinde yenileniyormu ?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet geçen sene olduğu gibi sizlere günlük 1GB bedava internet vermektedir. Her gün otomatik olarak yenilenmektedir.

 4. Kozbon

  Evet arkadaşlar şuan için Turkcell sahur paketi maalesef ki geçerli değil, lakin ilerleyen saatlerde Turkcell tarafından böyle bir kampanya yapmasını bekliyoruz. 2012 yılından beri her Ramazan ayında sürdürmüş olduğu etkinliği şuan için Türk Telekom devam ettirmektedir. Turkcell ve Vodafone için böyle kampanyalar şuan için başlamış değildir, bizlerde sizler gibi bekliyoruz. Herhangi bir gelişme olduğu vakit sizlere haber vereceğiz.

 5. Mevcut bir internet paketi varsa bunu yapamıyor muyuz

  • Kozbon

   Evet Muhammed, hattınızda mevcut bir başka internet paketi olsa dahi bu kampanyadan yararlanabilirsiniz lakin kampanya şuan için başlamadı.

 6. Merhaba herkeze SAHUR 2222 yazıyorum eksik veya yanlış diyor cavapta

  • Kozbon

   Merhaba efendim, şuan için bu kampanya yani şu saatlerde geçerli değildir. İlerleyen saatlerde her yıl düzenlendiği gibi Turkcell tekrardan sahur kampanyasını düzenleyecektir.

 7. Sahur paketi facebook ve instegrama girmiyo bide 3de girmeye başlıyo

  • Kozbon

   Merhaba Duygu, internet ayarlarınızı kontrol ediniz. Bu durumu Turkcell yöneticileriyle konuşarak çözebilirsiniz.

  • Gonderdiginiz mesaj eksik veya yanlistir. Kontrol edip tekrar gonderebilirsiniz. Tesekkur ederiz.
   Sahur paketinden gelen mesaj turkcell şebekedemi sıkıntı var yoksa benim hazır karta vermiyormu
   Kullanmakta olduğum tarife Genç tarife olarak geçiyor.

   • Kozbon

    Merhaba Mehmet,şuan için Turkcell sahur paketi geçerli değildir. Bu kampanya geceleri çalışmaktadır ilerleyen saatlerde tekrardan aktif olacaktır.

 8. BEN BU SAHUR PAKETINI NASIL IPTAL EDEBILIRIM.

  • Kozbon

   Merhaba Alperen, sahur paketini iptal edince erken İptal bedeli yoktur. Yani siz iptal ettiğinizde “ooo Alperen iptal etmiş hemen Alperene TL yükleyelim” gibisinden bir ücret almayacaksınız. IPTAL SAHUR yazarak 2222’ye gönderince sahur paketiniz iptal olacaktır. Bizce Sahur paketini iptal etme Alperen, geceleri bizleri ziyaret etmeye gel, seninle beraber sahur yapmak isteriz 🙂 Kendine iyi bak, diğer arkadaşlar sorularınızı en kısa zamanda yanıtlayacağız, aklımızdasınız sizleri unutmadık..

  • sahur iptal yaz 2222 gonder

 9. Merhaba, turkcell.com.tr adresine girip katılmış olduğum kulüpleri kontroll ettim ama yinede ayı mesajj geliyorrrrr :((((((((((((((

  • Kozbon

   Merhaba Caneyy, bütün paketleri denediniz mi. Liste de yer alan paketlerin çoğu genç turkcell li olan kişiler için.

 10. Merhaba internet paketi yaptım ama açılmıyor ne yapmal iyim

 11. Merhaba ben butun ayarlarimi kontrol ettim ama buna ragmen sahur paketinden faydalanamiyorum ilk gun kullanabiliyotdum ama artik giremiyorum ne yapmaliyim ?

  • Kozbon

   Ebru Merhaba, çok ilginç değil mi sence de? Öncelikle kalan paketinizi sorgulayın, eğer paketiniz halen aktif ise turkcell.com.tr adresi üzerinden Turkcell ile iletişime geçebilirsiniz.

 12. Kozbon

  Katilim talebi ilettiginiz 3G li Sahur Kampanyasi mevcut internet paketiniz ile kullanilamamaktadir. Detaylar ve size ozel kampanyalar icin m.turkcell.com.tr gibisinden hata mesajı alan kişiler, herhangi bir sınırsız internet paketine sahip ise ve bu paket bitene kadar sahur paketi yapamayacaktır.

  • herhangi bir sınırsız internet paketine sahip değilim ama nedense yine bu mesaji alıyorum

   • Kozbon

    Merhaba Berfin, paketlerini turkcell.com.tr adresine giderek kontrol eder misin. Bu paketten, hız kısıtlı paket bulunan Turkcell müşterileri faydalanamaz.

 13. 3G li Sahur Kampanyasindan daha once faydalanmissiniz. Kampanyaya yalnizca bir kez katilabilirsiniz.
  bu sene sahur yazp gonderdigimde bu geldi gecen seneki sahur paketi ile baglantili olabilir mi ? 🙁

  • Kozbon

   Gülcan merhaba, bu limit her ramazan ayı için 1 defadır. Yani her ramazan ayında 1 defa yapabilirsiniz, şuan Sahur paketiniz hattınıza tanımlı olsa gerek, bunu öğrenmek için Kalan yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz ya da turkcell.com.tr adresine giderek öğrenebilirsiniz.

 14. Kozbon

  Diğer operatörlerden farklı olduğunu kanıtlayan Turkcell gerçekten alanında uzman operatör diyebilirim. Bütün operatörleri geri de bırakıp, bütün müşterileri için sahur paketi adı altında kullanıcılarına hediye internet ediyor. Gerçekten diyecek bir söz bulamıyorum, Turkcell candır.

 15. Katilim talebi ilettiginiz 3G li Sahur Kampanyasi mevcut internet paketiniz ile kullanilamamaktadir. Böyle diyor bende TURKCELL

  • Kozbon

   Merhaba, turkcell.com.tr adresine girip katılmış olduğunuz kulüpleri kontrol ediniz. Muhtemelen farklı, şirket kulüplerine katılmışsınızdır, Genç Turkcell’li olup paketi tekrar deneyiniz

 16. Kozbon

  Turkcell’in bu güzel kampanyası için teşekkür ederiz, öncelikle kampanyaya katılamayan arkadaşlar mutlaka katılmış olduğu kulüpleri gözden gecirsin.