2015 WhatsApp Yeni Simgeler

2015 WhatsApp Yeni Simgeler

Sizlere daha önce WhatsApp’ın web özellikleriyle birlikte yeni gelen özelliklerinden bahsetmiştim. WhatsApp’tan Irkçılığa Tepki bu yazımızda daha detaylı bilgilere ve WhatsApp’ın yeni web özellikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gel gelelim WhatsApp’ın yeni simgelerine, WhatsApp yeni simgeleriyle birlikte kalmayayım yeni bir kaç özellikleriyle birlikte güncelleme aldı.

WhatsApp Yeni Simgeler

WhatsApp Yeni Simgeler
Yeni gelen gülücükler/simgeler çok konuşulacak gibi gözüyor, Orta Parmak ve 2 Parmağını ayıran simgeler yeni gelen simgeler olup bunların da rengi değişmiş olup bütün ten renkleri mevcut. İşte WhatsApp yine yaptı yapacağını diyerek sizlerle yeni gelen gülücüklerin resimleri paylaşalım.
Yeni Simgeler WhatsApp

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Yeni Simgeler Bende Gözükmüyor?
WhatsApp’ın yeni simgeleri gözükebilmesi için son sürüm WhatsApp kullanmanız gerekmektedir, eğer siz WhatsApp’ı Google Play’den temin ettiyseniz biraz beklemeniz gerekmektedir, yok beklemek istemiyorum diyorsanız da whatsapp.com/android bu adrese giderek son sürüm WhatsApp’ı telefonunuza indirerek kurabilirsiniz.

Yeni simgeler gelecek olan WhatsApp güncellemesiyle birlikte gözükecektir, lütfen sabırlı olunuz ve yeni simgelerin tadını çıkartınız.

Bu arada kafanıza göre geçen gidene orta parmak simgesini yollamayın bu durum sizleri üzecektir ve kavga çıkmasına karşı tarafı kırmanıza neden olacaktır.

WhatsApp Yeni Simgeleri Nasıl Kullanabilirim?

2015-whatsapp-yeni-simgeler

Gülücük ifadelerini ve diğer simgeleri/işaretleri kullanabilmeniz için herhangi bir kişiyle olan sohbetinizi açınız. Ardından mesajı yaz.. kısmının solunda bulunan gülücük ifadesine dokunarak mevcut gülücükler karşınıza çıkacaktır, biraz alta indiğinizde yeni gelen güncellemeleri göreceksiniz ve yeni ifadelerin sağ alt köşesinde ok işareti bulunmaktadır. Bu işare uzun bastığınız takdirde yeni renklere sahip olan gülücüklere erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.