2016 Battlefield Yeni Serisi

2016 BattleField Yeni Serisi

Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhabalar, bugün sizlere Battlefield oyunun son serisi olan Battlefield: Hardline ile yeni bir tarz ürettip piyasa sürmüşlerdi. Battlefield o harika efektlerini savaş alanlarından çekmiş ve Hardline ile başka bir maceraya sürüklemişlerdi oyuncularını. Fakat büyük bir tepki toplayınca Tekrar eski savaş alanlarındaki serisini devam ettirecek gibi gözüküyor.

Biliyorsunuz ki FPS oyunları arasında hatırı sayılı bir yer edinen Battlefield son oyunu ile beklediği başarıyı kazanamayınca yeni bir oyun hazırlıklarına başlamışlar. Bu oyunda sonra serileri gibi bir macera bizleri beklemiyor. BF bizleri tekrar savaş alanlarına sürükleyici bir maceraya götürüyor.

Oyun dünyasının en ön saflarında alan, oyun diyorum sadece FPS oyunları kategorisinde ki oyunların öncülerinden bahsetmiyorum genel olarak gerçekten harika başarılar kazanmış Battlefield oyunu önceki serilerinden bahsetmem gerekirse bir biri ardına 4 güzel bir savaş oyunu serisi çıkarılmış bir başarıdan bahsediyorum. Fakat Battlefield 4, Battlefield: Hardline bu son oyunları ile kendi oyuncularını biraz hayal kırıklığına uğratmış gibi gözüküyor.

2016 BattleField Yeni Serisi

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun kendi forumunu biraz takip etmiştim ki bir kesim oyuncular gerçekten oyuna karşı ağır eleştiriler vermişlerdi, özellikle ise Hardline için. Çünkü Battlefield‘ın kendine has bir tarzı vardı ve oyun yapımcıları bu tarzı bozarak, başka bir oyun ürettiler, eskilerinden bağımsız bir polisiye bir maceraya sürüklemişti oyuncularını.

Büyük eleştirilere neden bu oyunların ardından ise yeni bir oyun beklentisiydi. Eleştirileri dikkate alarak bir oyun üretmelerini bekliyor oyuncular. Yeni bir haber ile oyunculara yepyeni bir oyunun geleceğini, tüm eleştirileri dikkate alıp önceki hataları oyunculara yansıtmayacaklarını dile getirdiler.

Bu haber ile oyuncuları gerçekten olumlu tepkiler verirken yeni oyunun henüz bu sene çıkamayacaklarını öğrendikleri içinde biraz sabırlı olmaları gerektiklerinin farkındalar sanırım. Bu yeni oyun ile tekrar savaş alanlarına geri döneceklerini bildikleri için eskisi gibi bir polisiye bir macerada yer almak istemedikleri için mutlular gibi gözüküyorlar.

2016 BattleField Yeni Serisi

Electronic Arts’ın Finansal işleri yürütenlerin başında yer alan Blake Jorgensen yeni bu harika oyunun gelecek sene ilk çeyrekte çıkabileceğini belirtti. Önceki hatalarını oyunculardan gelen geribildirim ile dikkate alınarak hazırlandığını dile getirdi. Bu oyunda yeni bir savaş alanında macera sizleri bekliyor diyerek oyuncuları heyecanlandırmış gibi gözüküyor.

Bizleri Battlefield 5 bekliyor olabilir Üstelik diğer oyunları için de yer yıl yeni bir serinin geleceğini de belirtti Electronic Art şirketi. Battlefield 5 indirme ve online oynama olanakları ise çeşitli özel serverlar hazırladıklarını dile getirdiler. Bu haberler ile Battlefield takipçilerini rahatlatmış bir açıklama olduğunu da dile getirmek isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Looper Android İndir başlıklı yazı da google play looper game, looper game ve new looper hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.