2016 Darkorbit Oyun Taktikleri

2016 Darkorbit Oyun Taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanlar bizlerde emektar Darkorbit oyuncusuyduk ve son zamanlarda yine TR2’de rüzgar estirmeye devam ediyoruz diyebilirim. Bazı nedenlerden dolayı, bir çok oyuna gelen yeniliklerden dolayı oyuna ara vermiştik. Bunun üzerine dayanamayıp tekrardan oyuna başladım ve sizlere 2 hafta içerisinde edinmiş olduğum bazı taktikleri vereceğim nerede ne yapmanız gerektiğini, nelere dikkat etmeniz gerektiğinde bilgiler vereceğim umarım bunları göz önünde bulundurursunuz ve kısa bir sürede oyunda belli bir konumlara gelmiş olursunuz. Öncelikle bu oyunda en çok dikkat etmeniz gereken Server seçimi, ne kadar eski bir server seçer iseniz o kadar kolay alışır, yeni kişiler ile tanışırsınız. Eski serverlerin bir çoğu büyük / yaşını başını almış insanlar ile doludur. Mesela ben eski bir TR2 sunucu oyuncusuyum, serverda saygım ve sevgim vardır tabi şuan eskisi kadar bir işe yaramıyor neyse. Efendim, gelişmiş bir serverda kolaylıkla gelişmeniz oldukça kolay olacaktır. Oyuna başladıktan sonra zaten Açık Artırma kısmından 10.000 20.000 Crediye bir tane lenov alabiliyorsunuz, gerçi lenov gemisini de ilerleyen vakitlerde görevlerden hediye edilmektedir. Her neyse adımlara geçelim ona göre taktik vermeye devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

 1. Yaşlı, ömrü uzun olan server seçiniz mesela TR2 gibi
 2. Kesinlikle Uridiumları boş yere harcamayın, biriktirmeye çalışın
 3. Minimum 10-15 tane LF-3 ve 2 tane İris alana kadar alt haritalarda kasılmaya devam edin.
 4. Bol bol görev yaparak Uri toplayın.
 1. Yaratık keserken bir yandan da avantaj kutularını toplayın.
 2. Oyun artık LF-4 devri oldu, LF-4 çıkartmaya çalışın.
 3. Skylab yapmayı kesinlikle unutmayın onları da yavaştan geliştirin. Ben 2 gün sonra geliştirmeye başladım diye kendime oldukça çok kızıyorum.
 4. Chat’i oldukça samimi kullanın, Selam verin – Selam alın.
 5. TeamSpeak programını kullanmayı öğrenin ve kendinizi sağlam bir klana dayayın.
 6. Yeni samimi arkadaşlar edinin.
 7. Açık Arttırmayı sürekli takip edin.
 8. Çevrenizdekinlere yardım edin, illaki onlarda size yardımcı olacaktır.
 9. Oyun etkinliklerini takip edin.
 10. Oyun içerisinde yer alan indirimlerde BO2 kalkanında %25’lik bir indirim oluyor ve oyuna başladığınız zaman size 2 haftalık ücretsiz VİP’lik verecektir bu VİP’ten yaralanarak ve oyun yöneticilerinin sunmuş olduğu indirimlerden yararlanarak kalkanlarını yavaştan fullemeye devam edin.
 11. Oyuna kendinizi çok kaptırmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Euro Truck Simulator 2 Tepe Lambası Nasıl Yakılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.