2016 Facebook Hesap Silmek

2016 Facebook Hesap Silmek

Saatler günlere, günler aylara, aylarda yıllara tecavüz ettiği zamanlardayız; malum yıl 2016 oldu ve halen Facebook kullanan insanlar var. Facebook’un ilk çıktığı zamanlarda Facebook ölecek, Facebook devri kapanacak gibisinden bir çok haber okumuştum ve bunu da ilk blog sitemde paylaşmıştım diye hatırlıyorum. Efendim, Facebook öldü artık eskisi kadar çok popüler değil sadece insanların canları sıkıldığında 2 günde bir 3 günde bir uğradığı bar mekanı gibi bir sosyal medya oldu. Ya da çok özlediği 2. Sınıftaki arkadaşını bulmak için bir arama motoru da olabilir, peki bu Facebook sosyal medya ağında Facebook hesabınızı kapatmak için ne yapılması gerekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

2016 Facebook Hesap Kapatmak

2016 yılında geçerli olan Facebook hesap kapatma işlemi şu şekilde gerçekleşiyor; Facebook’ta hesap kapatmak tamamen silmek maalesef mümkün değil sizler hesaplarınızı sadece dondurabilirsiniz, sadece bir süreliğine yemediğiniz fazla gelen yemeklerinizi buzluğa koymanız gibi bir şey. O yemeği çöpe atmanız imkansız çünkü onu bir kere yaptınız, yemezseniz ziyan olacak. Facebook’ta hesap kapatmak tamamen silmek diye bir şey yok hesabınızı Facebook Ayarları >> Güvenlik kısmından dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurduktan sonra bir daha giriş yapana kadar hesabınız donuk olacaktır. Kimse sizin fotoğraflarınızı, gönderilerinize yani profilinize erişemeyecektir.

Farklı bir konu var ise alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebookta Nasıl Hareketli Profil Resmi Yüklenir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.