2016 Hangi Telefonu Almalıyım

2016 Hangi Telefonu Almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle 2016 yaz tatilinde cebinize hangi telefonu almanız gerektiğine dair bir paylaşım yapmak istedim sizlere bugün baktığınız zaman o kadar çok fazla akıllı telefon var ki insan hangisini tercih edecek hangisini alacak bir türlü karar veremiyor. Üstelik cep telefonu teknolojisine de çok fazla hakim olmadığımız için seçimlerimizde bazen yanılabiliyoruz. Biz ülke olarak genellikle cep telefonlarında teknoloji değil de estetiğe daha çok dikkat ediyoruz ama neyse ki elimizin altında seçebileceğimiz bir çok akıllı telefon var. Öncelikle şu konuya dikkat edilmesi en doğru olan yaklaşım olacaktır. Aldığınız cep telefonu mutlaka sizin ihtiyacını karşılamalı. Bu sorunun cevabını bulduğunuz da seçenekleri biraz daha kısıtlamış olacaksınız. Sizin yerinize kozbon.com araştırdı ve inceledi dilerseniz bizim sizin için seçtiğimiz 3 markayı biraz inceleyelim

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Note
Samsung son zamanlarda gösterdiği büyük çıkışla birlikte Iphone’ den sonra Türkiye’ de en çok satış oranlarına sahip. Bize samsungu sevdiren ise hem tablet hem de akıllı telefon karışımı seçenekleri oldu. Özellikle Samsung Galaxy Note 2 bu akımın öncüsü olduğu içinde dikkatleri üzerinde topladı. Normalde baktığınız zaman ilk çıktığında biz de diğer herkes gibi düşündük ve bunun kaba bir telefon olduğuna inanmıştık ama modellerini geliştirdikçe şimdilerde bir hayli ön plana çıkmaya başları. Note serisi başlı başına bir serüven diyebiliriz. Üstelik te kalem tarzı kullanımı insana bir hayli hava katıyor. Bu telefonu kullanmanın tek bir olumsuz yanı var şort giydiğiniz zaman sıkıntılı durum yaratıyor olması.

Apple iPhone
Tartışmasız ki telefon denilince Iphone üzerine başka yorum yapılmaz yapılırsa da ayıp olur. Iphone her serisinde o kadar fazla teferruat ekliyor ki yaptığı öncülüğün kesinlikle sınırları yok her telefonu tartışmasız en üst sıralarda diyebiliriz. Üstelik her yeni çıkardığı üründe örneğin Iphone6 ve Iphone6s gibi seçenekler sunuyor olması sizin bu telefonlar hakkında da daha yapılabilecek pek çok şey olduğu sorusunun cevabı olarak karşınıza çıkıyor. Kalite ve malzeme olarak ise zaten üzerine söz yok
Nokia Lumia
Nokia sürekli güncellenen yapısı ile birlikte Lumia modeli de iyiden iyiye kendini geliştiriyor . Nokia cep teleonunun icadından beri oldukça uzun yol kat etmiş sonra duraklama içerisine girmişti daha sonrasında ise güncellenen Microsoft Windows Phone işletim sistemini tercih etmeye başladıkça bu durum onu üst segmente doğru yeniden hızla tırmanışa geçirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. lg g3 kesinlikle almayın arkadaşlar tavsiye etmiyorum

 2. General mobile gm5 plus almayı düşünüyorum sizin fikriniz nedir o fiyatlarda başka telefon tavsiye edebilirmisiniz.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu fiyata oldukça iyi lakin Asus Zenfone 2 4GB modelini tavsiye ederim sadece 100TL arttırarak Zenfone 2 kullanabilirsiniz.

 3. telefon almak istiyorum fakat model ve marka konusunda biraz kafam karışık
  internet kullanımı için hangi telefonu tavsiye edersiniz
  iphone kullandım nokya lumya kullandım eski simens kulandım
  sumsung hiç kullanmadım sizce nasıl bir telefon almalıyım

 4. iphone 6 fiyatı düşermi