2016 Kurban Bayramı Turkcell Bedava Kampanyaları

2016 Kurban Bayramı Turkcell Bedava Kampanyaları

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında beklenen bayramlardan olan Kurban bayramı nihayetinde gelmiş bulunuyor, İslam şartlarından biri olan Kurban bayramı sayesinde milyonlarca Müslüman 2016 yılında İslam şartlarından birini yerine getirmiş olacak. Bu mübarek ve önemli günlerde akrabalarımızı, eşimizi ve dostumuzu aramak onlar ile iletişim halinde olmak hem bir ibadet yerine geçiyor hemde akraba yakınlarımızın sevinmesi konusuna vesile oluyoruz. Akrabalarımız ile iletişim halinde olmamız bizlere manevi huzur vermektedir bugün ise bizlere iletişim konusunda yardımcı olan operatörlerin düzenlemiş olduğu kurban bayramı kampanyası hakkında bilgiler vermek isterim. Turkcell operatörü uzun zamandır hep bu tür önemli günlere öncelik vermektedir diğer operatörlere göre daha çok düşünceli olan Turkcell operatörü şuan için  yılında Kurban bayramı için herhangi bir kampanya düzenlemiş olarak gözükmemektedir. 2016 yılında şuan için Turkcell operatörünün Kurban bayramına ait herhangi bir kampanyası bulunmamaktadır. Lakin bu durum sizleri düzmesin, Turkcell operatörünün şuan 2016 yılında devam eden birden fazla kampanyası mevcuttur bu kampanyalar sayesinde sizlerde 2016 Kurban bayramında sevdikleriniz ile iletişim halinde olabilir ve sevdiklerinizin bayramını tebrik edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2016 Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası

Bip Messenger uygulamasıyla sizlerde 2016 yılında devam eden kampanyalar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasını indirip telefonlarınızdan hızlı bir şekilde hem görüntülü konuşma yapabilir hemde Turkcell’den normal internet paketleri kazanabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasıyla tanıştığımız günden beri Turkcell operatörü Bip Messenger uygulaması adına birden fazla kampanya düzenlemiş durumdadır. Bip Messenger uygulaması şuan bile halen bedava internet dağıtmaktadır tek yapmanız gereken işlemlerde telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirip arkadaşlarınız ile 5 gün boyunca kesintisiz konuşmanız yeterli olacaktır. Bu durum karşısında yine hattınıza tanımlanacak olan bedava internet paketleri sayesinde sevdiklerinizle iletişim halinde olabilirsiniz.

Bip Messenger uygulaması sayesinde 2016 yılında hem görüntülü hemde sesli aramalar yapabilir ve sevdikleriniz nerede olursa olsun onları görüntülü bir şekilde görebilirsiniz.

Yine söylemekten vazgeçemeceğim olaylardan olan Turkcell operatörünün manevi değerlere aşırı derecede değer vermesidir. Turkcell operatörünün düzenlediği huzur evindeki yaşlı amca ve teyzelerimizin bayramlarını ücretsiz olarak tebrik etmemiz konusunda bizlere ücretsiz olarak aracı olmaktadır. Sizlerde huzur evinde kalan amca ve teyzelerimizin bayramlarını kutlamak onlara destek çıkmak istiyorsanız o halde Turkcell tarafından hazırlanmış olan bayramolsun.com adresine giderek buradan kampanyaya ücretsiz olarak katılabilir ve huzur evinde bulunan bütün amcalarımızı, teyzelerimizi arayabilir ve onlarında bu bayramda sevinmesine vesile olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Acil İletişim Paketi Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.