2016 Kurban Bayramı Vodafone Kampanyaları

2016 Kurban Bayramı Vodafone Kampanyaları

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında yine beklenmedik bir kampanya ile bizleri karşılamakta olan Vodafone operatörü yine farkını ortaya koydu. Sizlerde kahve içmeyi, yemek yemeyi, kaliteli giyinmeyi seviyorsanız ve bunları da en uygun fiyattan yapmak istiyorsanız o zaman 2016 yılında tercih etmeniz gereken operatörlerden biri olan Vodafone operatörüdür. Vodafone operatörü yine düzenlemiş olduğu kampanyalardan olan #bananevar kampanyası sayesinde bir çok abonesine her pazartesi farklı kampanyalar sunarak kendi abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Biliyoruz ki Vodafone operatörü 2016 yılında alt yapısını geliştirerek daha fazla çekim gücüne sahip oldu ve bunun haricinde birde daha fazla kampanya ile uygun fiyatta kendi abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Vodafone operatörü kendi aboneleri rahatça istediği gibi işlemlerini özgürce yapabilsin diye tasarlamış olduğu Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde yeni kampanyalara imza atmış durumda. Peki Vodafone tarafından tasarlanmış olan Vodafone Yanımda uygulaması nedir? Ne işe yapar? İlk olarak Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde SMS, internet paketlerini, yurtdışı paketlerinizi ve daha fazla paketleri yine hızlı bir şekilde bu uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Hattınızı isterseniz yurt dışı aramalarına açabilir isterseniz de yurt dışı aramalara yine bu uygulama üzerinden kolaylıkla kapatabilirsiniz, kalan kullanım miktarlarınızı bu uygulama üzerinden kolaylıkla kapatabilirsiniz. Yine hattınızın fatura incelemelerini ve ödeme gibi işlemlerinizi Vodafone Yanımda uygulamasında bir kaç dokunma işlemi sayesinde yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde TL yükleme, 4.5G internet ayarlarını tarife değişikliği gibi olayları hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ve bana göre her şeyden önemlisi Vodafone’nun düzenlemiş olduğu #bananevar kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone #bananevar Kampanyası Nedir?

Vodafone operatörünün her pazartesi sunmuş olduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz, bu kampanyalar sayesinde Kahve Dünyasından indirimler kazanabilir, N11 üzerinden indirimleri yakalayabilir ve Burger King marketlerinden daha fazla menüye sahip olabilirsiniz. Daha fazla süprizler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız o halde sizlerde hemen Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play üzerinden yada App Store üzerinden hemen bu uygulamayı indirip haftanın ilk günü olan Pazartesiyi beklemeniz yeterli olacaktır.

2016 Kurban Bayramı Vodafone Kampanyası

Şuan için Vodafone operatörüne ait herhangi bir bayram kampanyası bulunmamaktadır lakin Vodafone operatörünün düzenlemiş olduğu daha fazla kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız vodafone.com.tr adresine giderek buradan daha fazla kampanya sahibi olabilirsiniz. Ve ayrıca üst kısımda bahsetmiş olduğumuz #bananevar kampanyasından yararlanmak için hemen sizlerde Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Vodafone Acil İletişim İhtiyaçları Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba ben 4445 e kazan mesajini attim ama cavap gelmedi neden

    • Kozbon

      Merhaba Hüseyin, bu konu hakkında pek bilgim yok lakin Vodafone Yanımda uygulamasından her hafta hediyeler kazanabilirsiniz.