2016 Sömestr Tatili Ne Zaman Bitiyor

2016 Sömestr Tatili Ne Zaman Bitiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Okul hayatının yarı tatile girişi ile birlikte birçok öğrenciler karne sevincini yaşamakta ve tatil gününü en iyi şekilde değerlendirmek istemektedir. Bu anlam da öğrenciler tatil günlerin de havanın soğuk olması dolasıyla aslın da çok daha iyi tadını çıkaramıyorlar. Fakat çocuklar için en güzel eğlence alternatifi olan ve bu alternatifi en iyi şekilde değerlendiren internet ortamın da gezintiler çocukların en çok sevdiği işlemler arasında yer almaktadır. Çocuklar tatil günlerin de havaların da soğuk olması dolayısı ile çok fazla dışarıya çıkıp gezip tozup eğlenemiyorlar ve evlerin de bilgisayar ortamın da özellikle de sosyal medya alanında daha çok vakit geçirmektedirler. Bu yüzden aslında bireyler de bu durumda pek rahatsız değiller çünkü hayırsızlık yapmadıkları ve odalarında bilgisayar başında takıldıkları için daha huzurlular. Ama birçok olumsuz etkenler de internet ortamın da yer almakta ve yerini korumaktadır. Bu yüzden bu olumsuzlukları yapamamak adına aile içi güvenlik paketlerini devreye sokmaları ve ebeveynlerin çocuklarını daha yakından takip etmeleri en önemli faktörlerden birisidir. Evlerin de bilgisayarı olmayan ve bu tarz işlemleri değerlendiremeyen birçok öğrenci ise ailelerini yaramazlıklarıyla bıkkınlık getirme noktasına getirmektedir. Bu yüzden bireyler genel de bu durumdan artık rahatsız olup 2016 2. Dönem Ne Zaman Başlıyor sorusunu oldukça fazla bir şekilde dile getirmektedir. İkinci yarı okul döneminin başlangıcı ile birlikte öğrenciler için yeniden zil çalacak ve sadece öğrenciler değil öğretmenler için de yine aynı şekilde yoğun temponun başladığını işaret edecektir. İkinci yarı da daha fazla çalışmak ve daha çok derslere odaklanmamız adına birçok alan da gelen yenilikleri de takip etmeliyiz. Özellikle de bu sömestri tatilini en iyi şekilde değerlendirerek bulunmuş olduğumuz dersler de geçmiş konuları ve gelecek olan yeni konuları internet üzerinden araştırıp onları önceden bilinçli bir şekilde öğrenmemiz birçok öğrencinin yararına olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sömestr Tatili Ne zaman bitiyor sorusuna ilişkin olarak da sizlere bu yazımız da bu süreyi belirteceğiz. Yaklaşık olarak tam 17 milyon öğrencinin karne aldığı 2016 ilk yarının bitişiyle birlikte merakla beklediği tatilin bitiş sürecini Milli eğitim bakanlığı da resmi web sitesin den açıkladı. 8 Şubat 2016 tarihi pazartesi günü yeni bir maraton başlayacak ve öğrenciler yeniden okul hayatına geçiş yapacak. Öğrencilerin bu ikinci yarı dönemin de daha çok çaba sarf etmeleri ve daha çok derslerine ağırlık vermeleri gerektiğinizi bir kez daha hatırlatırız. 2016 eğitim öğretim döneminin ise 17 Haziran 2016 tarihin de sona erecek ve yaz tatiline giriş yapacak. Fakat bu süreç içerisin de derslerine daha çok ağırlık verecek olan öğrencilere not olarak interneti en iyi şekilde değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz ve sosyal medya alanından uzak kalmasını derslerini etkileyecek olan etkenlerden uzak durmasını temenni ederek 17 milyon öğrencimize okul dönemin de başarılar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ygs sınavı için en fazla kaç gün izin alınabilir?