2016 Türk Telekom Bedava İnternet

2016 Türk Telekom Bedava İnternet

Yaşanan olaylardan dolayı, Türk Telekom operatörü her yöne ücretsiz konuşma ve imkanlar sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında kendi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, güçlerini birleştiren 3 büyük firmanın ortak güçleri ile artık Avea’lı kullanıcılar çok şanslı. Eğer sizlerde Türk Telekom kullanıcıysanız, 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren Türk Telekom tarafından sunulmakta olan kampanyadan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kampanyalarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuzun ve kullanmış olduğunuz SİM kartının 4.5G uyumlu olması yeterli olacaktır. Eğer kullanmış olduğunuz telefonunun ve SİM kartının 4.5G uyumlu olup olmadığı konusunda bir bilginiz yok ise bunu kontrol etmek istiyorsanız sadece Türk Telekom müşteri için sunulan, kontrol etme sistemi sayesinde öğrenebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyenler için, hattınızın ve telefonunuzun 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilmek adına telefonunuzun SMS kısmını açarak buradan 4.5G HAZIR yazıp ardından 5555’e ücretsiz olarak mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Eğer telefonunuz ve hattınız 4nokta5g uyumlu ise şimdiden Türk Telekom 1GB bedava internet kazanmış durumdasınız. 30 Gün boyunca geçerli olan ve 1GB internet kullanım limiti bulunan bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, 4.5G SIM yazıp 5555’e göndererek bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

[YENİ] 2GB Hediye İnternet

Eğer ki mevcut paketiniz varsa ve bu paketinizde minimum 2GB internet paketi varsa Türk Telekom sizlere ek olarak 2GB hediye internet veriyor. ARTI 2GB yazıp 5555‘e göndererek 2GB Türk telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom ek olarak internet paketini yapabilmek için şuan hattınızda ek olarak 2GB veya daha fazlasına sahip olan internet paketinin veya tarifenin mevcut olması gerekmektedir. Bu kampanya sadece 11.07.2016 ile 31.07.2016 tarihleri arasında geçerlidir, biraz elinizi acele tutsanız iyi olacak ve ayrıca kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirsiniz. Bu kampanyayı iptal edebilmek için de IPTAL ARTI 2GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

1GB Bedava İnternet

Faturalı ve ya faturasız, hiç bir şekilde ayrım yapmadan herkesin kullanmasına izin veren Türk Telekom operatörü tarafından sunulan 1GB bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin sadece 4.5G uyumlu bir cihaza ve 4.5G SIM Kartına sahip olmaları yeterli olacaktır. Son katılım tarihi 30.06.2016 olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen 4.5G kullanıcılar, 4.5G SIM yazıp 5555’e ücretsiz olarak göndermeleri yeterli olacaktır.

10GB Bedava İnternet

Artırarak gitmekte olan Türk Telekom operatörüne ait olan bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen 4.5G abonelerin sadece faturalı olmaları yeterli olacaktır. 4.5G kullanıcılar için geçerli olan 10GB bedava internet paketinden yararlanmak isteyenler hemen, 01 Nisan 2016 tarihinde itibaren geçerli olan kampanya için GIGA yazıp 5555’e mesaj gönderip katılma isteğinde bulunabilirler.

Ek paketler şunlardır, HEDIYE 10 GB yazıp 5555’e ücretsiz mesaj göndererek, 10GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun haricinde 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek 4GB ila 10GB arası bedava internet kazanmış olacaksınız.

4.5G Hakkında Sorulan Sorular

 1. Hattımın ve ya telefonumun 4.5G uyumlu olmasına gerek var mı?
  • Hattınızın 4.5G uyumlu olması şarttır, eğer son 4-5 ay içerisinde hat değişikliği yaptıysanız muhtemelen hattınız 4.5G uyumludur. Eğer son 1 sene içerisinde çıkan telefonlardan herhangi birine sahipseniz muhtemelen telefonunuza gelecek olan güncelleme sonrasında da telefonunuz 4.5G uyumlu olabilir bunun için telefonunuz hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan belirtebilirsiniz.
 2. 4.5G uyumlu olup olmadığımı nasıl anlayabilirim?
  • Telefonunuzun ya da hattınızın uyumlu olup olmadığını test etmek istiyorsanız, 4nokta5g.com adresine giderek buradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz ya da 4.5G HAZIR yazıp 5555’e mesaj göndererek sorgulama yapabilirsiniz.

Türk Telekom Sahur Paketi

Türk Telekom bedava internet için sizlerde sahur paketini denemeyi unutmayın. Hemen Türk Telekom Sahur Paketi başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz ve ya Sahur yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Türk telekom bedava internet kampanyaları hakkında sormak istediklerinizi alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Avea Neden Türk Telekom Oldu? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba kozbon ben yeni türk telekoma geçtim sim kartım 4.G Ama telefonum değil bunun için hediye internet paketleri varmı ?

  • Kozbon

   Merhaba Cihat, Türk Telekom operatörüne ait olan bütün bedava olan kampanyaları üst kısımda yayınlamış durumdayız ilerleyen günlerde eğer ki Türk Telekom operatörü hediye internet kampanyası yaparsa bu durumdan sizleri haberdar edeceğiz. Kendinize iyi bakın.

 2. sayın kozbon öncelik olarak güzel iyiliklerin adına sana çok teşekkürlerimi sunarım sayende Türk Telekom operatöründen bol bol bedava internet aldım bizlere haber vermen gerçekten beni çok mutlu ediyor acaba yeni türk Telekom bedava internet var mı ki? beni bilgilendirirsen sevinirim seni seviyoruz.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, öncelik olarak güzel yorumlarınız için sizlere çok teşekkür ederim eğer ki Türk Telekom operatörü yeniden bir kampanya düzenler ise bu durum hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

 3. Meraba 4.5G ye geçtiğimde hediye internetimi aldım ancak şu an internete ihtiyacım var ayrıyetten hediye gelebilecek bir kampanya varmı ?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, şuan için maalesef ki herhangi bir kampanya bulunmamaktadır. Mevcut olan kampanyalar üst kısımda yazımızda yer almaktadır.

 4. Merhaba kozbon gerçekten sana çok teşekkür sayende paketime ait olarak ek 2GB aldım 10 gündür kullanıyorum şuan sana bu paket üzerinden yazıyorum inşallah daha fazla paket paylaşırsın Türk telekomlu olduğum için oldukça çok şanslıyım seni de tanıdığıma da yine çok şanslıyım kendine iyi bak daha fazla paketler paylaşmanı istiyorum seni facebook twitter instagramdan her yerden takip ediyorum

  • Kozbon

   Merhaba Melih, güzel yorumların için öncelik olarak sana çok teşekkürlerimi ben sunarım 🙂 Türk Telekom operatörü yeni kampanyalar düzenlediği vakit burada yeni güncellemeler yapacağım.

 5. Emeğine sağlık çok iyi oldu sağolasın

 6. Bunlar olmadi başka bedava internet varmi turk telekom

  • Kozbon

   Merhaba Can, Türk Telekom operatörüne ait bütün kampanyalar var oldukça buraya ekliyoruz ilgin için teşekkür ederim.