2016 Türk Telekom Kurban Bayramı Kampanyaları

2016 Türk Telekom Kurban Bayramı Kampanyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok kampanya ile dikkatleri üzerine çeken Türk Telekom operatörü yeni yapmış olduğu yurt dışı kampanyası sayesinde artık yurt dışına çıkan abonelerine daha uygun fiyatta internete girmelerine izin vermektedir. Türk Telekom operatörü yurt dışına çıkan aboneleri kolaylıkla yurt dışından internete girebilsin diye 1GB internet paketi tarifesiyle yurt dışına çıkan abonelerini sevindirmiş durumda. Yurt dışında internetsiz kalmak istemiyorsanız ve sizlerde telefonlarınızdan yurt dışında internete bağlanmak istiyorsanız o halde hemen telefonlarınıza aylık 19TL karşılığında yapacağınız 1GB internet paketi sayesinde yurt dışında da internetsiz kalmanızı önleyebilirsiniz. Yine daha çok kampanyalara imza atmakta olan Türk Telekom operatörü 2016 yılında düzenlemiş olduğu 4.5G fiber internet ile çok kişinin tercih ettiği operatörler haline geldi. Sizlerde 2016 yılında bol bol internete girmek istiyorsanız o halde numaranızı Türk Telekom operatörüne taşıyıp daha fazla ve daha hızlı internete girme şansını kolaylıkla yakalayın. Bugün ise sizlere Kurban bayramı kampanyaları hakkında bilgiler vermek isterim, 2016 yılında gerçekleşecek olan kurban bayramı için Türk Telekom operatörü herhangi bir kampanya düzenlemiş değil. Bunun için sizlere Türk Telekom operatöründe devam etmekte olan kampanyalar hakkında biraz bilgiler vermek isterim. 2016 yılında Türk Telekom operatöründe devam eden kampanyalar aşağıdaki gibidir, sizlerde daha önceden bu kampanyaları hiç yapmadıysanız o halde bu kampanyalardan yararlanmayı kesinlikle unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

2016 Türk Telekom Devam Eden Kampanyalar

  • 30 TL yükleme işlemleriniz sonucunda 7 gün boyunca 1GB internet paketi kazanabilirsiniz. Hattınıza yükleyeceğiniz 30TL üzeri yüklemelerde 7gün boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz 1GB internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin ve sizlerde 30TL yükleme sonucunda 1GB internet kazanın.
  • Yine bir diğer kampanya olan hattı ve telefonu 4.5G uyumlu olan Türk Telekom kullanıcıların yararlanabileceği kampanyalardan biri de 4.5G bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan sizlerde yararlanabilmek için ilk olarak 5555’e 4.5G SIM yazıp sms göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Son olarak daha uygun fiyatta ek internet paketine sahip olmak ve daha fazla internet hakkına sahip olmak istiyorsanız da yine Türk Telekom’un sunduğu ek paketlerden olan 2GB EK yazıp 5555’e sahip olabilirsiniz. 7 TL’ye 2GB internet paketine sizlerde bu şekilde sahip olun.

Ayrıca daha önceden paylaşmış olduğumuz paketlerden olan Türk Telekom operatörüne ait Türk Telekom bedava internet paketlerine göz atabilirsiniz, burada daha güncel paketleri bulabilir ve sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? başlıklı yazı da 1GB Bedava İnternet, Türk Telekom 2017 internet paketleri ve Türk telekom ek 2gb internet paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.