2016 Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

2016 Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

Yaşanan olaylardan dolayı, Turkcell operatörü bütün abonelerine yakınlarıyla iletişim kurabilsin diye ücretsiz konuşma, SMS ve internet paketi verildi. Hattınız da aktif değil ise kısa sürede sizin hattınıza da tanımlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde kendini nasıl sevdireceğini bilen operatörlerden biri olan Turkcell ile 14 Şubat gerçekten çok heyecanlı geçecek. Gençlerin dilinden anlayan, onlara nasıl davranması konusunda oldukça profesyonel olan bir operatör olan Turkcell sayesinde 14 Şubat tarihinde bir çok sevgili birbirine daha çok vakit ayırabilecek. En fazla aboneye sahip olan Turkcell operatöründe bir çok genç 14 saat boyunca kullanabileceği 14GB hediye internet hakkı kazanacak ve sadece internet konusunda yardımcı olacak olan Turkcell bununla yetinmeyip siz değerli abonelerine 2016 yılında gerçekleşecek olan sevgililer gününde bir çok genç doya doya hasret gidersin, konuşsun eğlensin diye sabah 10:00’dan itibaren gece 23:59 saatlerine kadar kullanabileceğiniz 14GB hediye internete sahip olacaksınız. Sadece gnçtrkcll’liler için geçerli olan bu kampanya sadece internet ile değil, günlük sınırsız internet paketi ve indirimli PS4 ile sizleri karşılamakta. 14 Şubat 2016 tarihinde bütün gnçtrkcll’liler adına düzenlenmiş olan bu sevgililer günü kampanyası sayesinde 2 adet oyunda telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Sevgilisi olmayan oyun oynayıp bol bol müzik dinlerken, sevgilisi olan gençlerin ise bol bol konuşması için 14GB hediye eden Turkcell operatörünü gönülden tebrik ediyorum. Son zamanlarda yapmış olduğu kampanya ve paketler sayesinde bir çok kişinin ilgisini çeken Turkcell’in bu kampanyasından sadece toplamda 200bin kişi faydalanabilecek. Bunun için elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir, hemen sizlerde Turkcell’in sunduğu sevgililer günü kampanyasından yararlanmak için sizlerde telefonunuza GNÇTRKCLL uygulamasını indirerek GNÇTRKCLL numaranız ile uygulamaya giriş yapınız ve GNÇTRKCLL Çare İnternet Kampanyası başlıklı olan kampanyaya katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Unutmayın sadece 15 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

GNÇTRKCLL Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 1. Yazının sonunda paylaşmış olduğumuz linke tıklayıp kolaylıkla bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 2. Ya da eğer telefonunuzda gnçtrkcll uygulaması var ise hemen uygulamaya giriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Neler Kazanacağım?

 1. 14 Saat boyunca kullanabileceğiniz 14GB bedava internet kazanabilirsiniz.
 2. 1 gün boyunca ücretsiz müzik paketlerinden faydalanabilirsiniz.
 3. PS4’den indirim kazanabilirsiniz.
 4. Ayrıca 2 adet oyunu da telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 1. Kazanmış olduğunuz 14GB bedava internet sadece 14 Şubat 2016 23:59 saatlerine kadar geçerlidir.
 2. Eğer hattınızda hız kısıtlı bir paket varsa maalesef bu kampanyadan faydalanamazsınız.
 3. Bu kampanyadan sadece 200.000 abone faydalanacaktır, bunun için bir an önce katılmayı unutmayınız.
 4. Kampanyadan sadece bir kere faydalabilirsiniz, bu kampanyadan faydalabilmek için gnçtrkcll olmanız ve ayrıca 25 altı için geçerli olan tarifelerden herhangi birinde olmanız gerekmektedir.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/gnctrkcll-care-internet-kampanyasi?gnc&place=autocomplete&q=care

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bedava İnternet başlıklı yazı da Turkcell bedava internet, turkcell bedava internet 2015 ve turkcell bedava internet ayarları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Yaptım ve çok mutluyum.Daha çok internet istiyoruzzzzzz!!!

 2. yasından buyugum ama kampanyaya katılabılırmıyım

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, gnçtrkcll kriterlerine göre 25 yaşından küçük olmanız gerekmektedir. Ve gnçtrkcll olmanız gerekmektedir.

 3. Yukarıda 14gb internet kampayası iiçin verdiginiz linke girilmiyor yardmcı olabilir msnz acill

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, link üzerinden ya da uygulama üzerinden kayıt olamıyorsanız lütfen 15 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya katılmak için CARE yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS göndererek katılma isteği gönderebilirsiniz.