2016 WhatsApp Yeni Gülücükler

2016 WhatsApp Yeni Gülücükler

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz üzerine WhatsApp’ta yine bir çok özellikler söz konusu, yeni gelen gülücükler / ifadeler ile artık WhatsApp daha hareketli daha canlı diyebilirim. Gelen yeniliklerin arasında artık hemen hemen her ülkenin bayrağın ifadesi yer almakta. Bununla yetinmeyen WhatsApp bir de her inanca saygı gösterdiğini belirtmek adına bir çok inancı simgeleyen simgeler eklemiş. Hac işareti, Kabe’nin görüntüsü ve birkaç dine ait ifadeleri de görebiliriz artık. Bunun haricinde benim çok hoşuma giden bir gülücükten de bahsetmek isterim; ‘Düşünüyorum, öyle mi ya’ gibisinden ifadelerine anlam kazandıran gülücükte oldukça dikkat çekici. Bunun haricinde WhatsApp kendine çeki düzen verip artık her ifadeyi kapsayan bölüm için ana kategori oluşturmuş ve o ifadeleri bir kısımda toplamış. Hatırlarsanız şuan WhatsApp’ta gülücükler kısmında 5 kısım var bu 5 kısımdan farklı farklı gülücüklere ulaşabiliyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, bu yeni gelen gülücükler oldukça çok güzel ve birbirinden farklı anlamları mevcut. Umarım WhatsApp daha renkli olur, sizler için yeni gelecek olan gülücükler hakkında bir iki tane ekran görüntüsü eklemek isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp-son-surumu-nasil-indirebilirim

Bu kısımlarda yer alan 3. Kısımda bir çiçek görüntüsünü görürsünüz burada yer alan bu çiçek kısmında Hayvanlar Çiçekler / Bitkiler ve birkaç ay / dünya resimleri mevcut. WhatsApp bunları tamamen birbirinden ayırıp adam akıllı çeki düzen verip 5 kısım yerine 8 kısıma genişletip gülücükleri düzenlemiş oldu. Peki bu kadar mı diye soracak olursanız da hayır değil tabi ki. Şuan WhatsApp’ın başına bela olan bir çok ilişkinin bitmesine de sebep olan WhatsDog uygulamasını hemen hemen biliyorsunuz, işte bu uygulamayı kullanan kişilere de kötü haberlerim var. Artık WhatsApp’ta çevrimiçi gizlilik ayarları da gelecek, böylelikle WhatsDog uygulaması pasif hale gelmiş olacak. Lakin bunu ne zaman yapacak tam bilmiyorum, ama en kısa zamanda yeni gülücükler ifadeler WhatsApp’ta düzenli bir şekilde hizmet vermeye başlayacak. Bizlere sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Whatsappa yeni ifadeler geldi fakat telefonumu guncellememe ragmen bana gelmedi nasil yapabilirim

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, evet 2016 yılında uzun zamandır bu gülücükler mevcuttu. Eğer Google Play üzerinden güncelleme yaptıysanız bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz, bu sorunu çözebilmek için lütfen WhatsApp’ın APK sürümünü kurup öyle deneyin. Bunu yapabilmek için whatsapp.com/android adresine giderek telefonunuza WhatsApp’ın son sürüm apk dosyasını indirip kurun. Bu işlem sonucunda yeni gülücükler sizin telefonunuzda da yer alacaktır.