50 Yıl Sonra Nasıl Görüneceğim?

50 Yıl Sonra Nasıl Görüneceğim?
Nedense son zamanlarda Facebook üzerinden yapılan bu uygulamalar çok tutulmaya başlandı. Uygulamaya katıldığınız zaman size 50 yıl sonra kime benzeyeceğiniz, hangi hayali kahramana, hangi kişiye benzeyeceğinizi tahminen size iletmekte. Uygulama gerçekten çok keyifli, sizi benzettiği kişileri gördükten sonra daha keyifli oluyor. Gerçekten 50 yıl sonra neye kime benzeyeceğinizi gösteren bu uygulama sayesinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

50 Yıl Sonra Nasıl Görüneceğim? Uygulaması

Uygulama nametests.com tarafından yapılmış olup, güvenilir uygulamadır. 50 Yıl Sonra Nasıl Görüneceğim? adresine giderek karşınıza çıkacak olan DEVAM butonuna tıklayınız. Ardından sizi Facebook’a yönlendirecektir, ve gelen küçük pencerede uygulamaya gereken bilgilerinizin erişmesine izin vermelisiniz. Şimdi Oyna butonuna bastıktan sonra tekrar uygulamanın sayfasına yönlendiriyorsunuz ve sizin 50 yıl sonra nasıl göstereceğinizi görebilirsiniz.

Uygulamanın altında birbirinden komik yorumlar çıkıyor; mesela “50 yıl boyunca yaşayabilecek miyiz”, “bu ben olamam yürüyün gidin be”, “hiç alakası yok geyik olsun diye paylaşcam”, “Herhalde 50 yıl sonra köpeği olan zengin biri olacağım” gibisinden birbirinden komik yorumlara denk geldim.

Ayrıca sonucu Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, sonucun hemen altında Facebook’ta Paylaş butonu sayesinde Facebok’ta paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ayyyyyyy acaba 50 yıl sonra nasılım bebişler

  2. 50 yıl sonra nasıl olcam

  3. 50 yil sonra nasil olacagim

  4. Elli yıl sonra nasıl olucam

  5. Elli yil sonra acaba nasilim

  6. Nasıl goirunecegum acaba

  7. Cok merak ediyorum