A.M.K Grup Nedir?

A.M.K Grup Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Azıcık Mantıklı Konuş sloganıyla yola çıktık. Çünkü baktık ki ülkede durumlar hiç de iyi gitmiyor. Herkes üzgün, herkes bunalım, herkes dumanlı. Dumanlı derken kafalar değil beyinler dumanlı. Bir nebze bile olsa yüzümüzün gülmesi adına bu internet grubunu kurmaya karar verdik. Adını da A.M.K Grup koyduk. Siz bundan ne çıkarırsanız çıkarın bu konuyu çok da ırgalamadık. Varsa daha iyi bir grup adı alternatifiniz buyurun kendiniz de başka bir grup kurun. Bizim kendi fanlarımız bize yeter zaten amacımız fan yaratmak da değil maksat kafaları dağıtmak. Memleketin her türlü kesiminden selamlaşmak, yazışmak, tartışmak, güldüğümüz kareleri paylaşmak ve sonra manasızca bunları okuyup yeniden gülmek.

Grubun Adresi

Evet arkadaşlar grubun yeni adresi değişti yeni güncel adresi alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

https://www.facebook.com/groups/AmkYeniden/
https://www.facebook.com/groups/yenidenAMK

Ne olursan ol gel demiş rahmetli Aristo! Sen de gel! Kafanda kurcaladığın konuları masaya yatır, aç, deş, yırt, zımbala, mühürle yeter ki yazdıkların kimseye zarar vermesin, kimsenin gururuyla oynamasın. Onun haricinde ister çöpçü ol, ister avukat, ister zenci ister çoban. A.M.K Grup belki kimsenin ufkunu genişletmeyecek ama biz de burada belgesel çekmiyoruz be kardeşim. Zaten hepimiz hayat okulundan mezun görmüş geçirmiş insanlar değil miyiz? Yaş ortalamamız genelde 17-25 arası olsa da arada sürpriz kaçaklar tespit etmiş bulunmaktayız. Bundan da mutluluk duymaktayız. Her türlü kafaya ihtiyacımız var sonuçta bu matrak grubu yaşatmak ve kalkındırmak için.

Derdin ne derdine derman olalım. Kadın, erkek ya da hangi cinsiyetten olursan, hangi mezhebe ait hissediyorsan kendini fark etmez. Biz de renk, dil, din, ırk ayrımı olmaz. Olanı da kabul etmeyiz. Üzerinde yaşadığımız topraklara saygı duyar, haddimizi biliriz. A.M.K Grup olarak arada hafif argoya kaçmışız o da bizim vitrinimiz, sizlerin de güzelliğiniz. Ne demişler ‘’İnsanlar koklaşa koklaşa ayağını yorganına göre geçir.’’ Sonuçta yüreğimizin götürdüğü yerdeyiz hepimiz ve sizleri de bu saçma yerde yüreklerimizi birleştirmeye davet ederiz.  Fazla edebiyata gerek yok zaten ne olduğumuz ortada ne olmadığımız ise paylaştıkça belli olur. Siz iyisi mi efendi efendi grubumuza katılın. Sonra da paylaşımlarımızın keyfini çıkarın.  Vereceğimiz banka hesabına… Yok yok giriş ücretsiz!

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook'un 2016 Yeni Projesi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Vaybe sonuna kadar A.m.k

 2. SifirbesyuzBan yemek isteyenler

 3. grubunuz gizlenmiş sanırsam nasıl başvurabilirim

  • Kozbon

   Merhaba Efendim, asıl grup facebook tarafından kapatıldı şuan yeni grubu bende bilmiyorum.

   • SAOLUN PEKİ Grubun sayfası mevcutmu

    • Kozbon

     Merhaba Furkan, grubu bende merak ediyorum yeni grup açıldı mı açılmadı mı diye. Sayfası mevcut 3-4 tane sayfaları var idi lakin şuan ne alemde hiç bir fikrim yok.

 4. Bu içeriğe şu anda erişilemiyor hatası alıyom kardeş valla kaç aydır arıyorum burda da tesadüf gördüm. Nası giricem ya

  • Kozbon

   Merhaba Barış, grup kapatıldığından dolayı içeriğe erişemezsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

 5. Kardeş bende A.M.K daydım sonra çıktım ve şimdi grubu bulamıyorum. Nasıl girebilirim ?

  • Kozbon

   Merhaba Barış, facebook.com/groups/yenidenAMK/ bu adresten gruba erişim sağlayabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın. 🙂