“aa” Oyun Hilesi

aa-oyun-hilesi-1

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa bir zamanda herkesin cebine giren aa oyunu sırf stres atma amacıyla yapılmış bir oyun, lakin bu oyunda Flappy Bird adlı oyun gibi çok sinir bozucu, insanı sinir hastası eden bir oyun. Belli bir levele gelince insanı çığrından çıkaran çok garip saçma olan bir oyun. İnsan oynadıkça ve hedefine ulaşamadıkça daha çok hırs yapıyor ve daha çok oynayası geliyor bunun için oyuna bulaşmadıysanız hiç tavsiye etmem, sırf bu oyun yüzünden arkadaşlarım kafayı yiyip telefonu yere fırlatmışlığı var. İşte bizde biraz araştırma yaparak bu aa adlı oyunun daha çok insanları sinir etmemesi için hilesini aradık ve bulduk. Hatırlıyor musunuz bilmiyorum ama Flappy Bird yayınlandıktan kısa bir süre sonra hemen hileleri ortaya çıkmıştı bu oyunda yayınlandıktan hemen hilesi çıktı. Lakin hilenin toplam fiyatı 9-10 TL arasında bir şey ve google play’dan satın alabiliyorsunuz.

Peki para vermeden nasıl 100 ve daha fazlası levele ulaşabilirim şeklinde sorular soruyorsanız bunun için  Es Dosya Yöneticisi ve Telefonunuzun Root’lu olması gerekli eğer telefonunuz rootlu ise aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Yapımı çok kolay 1 level yerine 100-500-600 gibi levellerde başlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Çanak Okey Hilesi (Vip Olmak) başlıklı yazı da facebook mynet çanak okey para hilesi, mynet çanak 101 okey para link ve mynet çanak okey - google+ hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.