Agar.io Hilesi

Agar.io Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

DUYURU: Agar.io Hilesi 02.08.2015 tarihinde güncellenmiş olup artık bot daha verimli bir şekilde çalışıyor. Bizlere sormak istediğiniz soruları alt kısımdan iletebilirsiniz.

Herkesin severek oynamış olduğu agar.io oyunu büyük bir çılgınlıkla herkesin oyunu olmaya devam ediyor. İşte geçtiğimiz günlerde oyunu tanıttığımız ve bir kaç taktik verdiğimiz yazı ardından bugün de siz değerli kozbon ailesiyle agar.io oyunundaki hileden söz edeceğim.

Öncelikle bu hile bütün her bilgisayarda çalışmakta, hatta videonun nasıl çalıştığı konusunda kısa bir video çektim video çekerken öyle bir nefes alıp vermişim ki video da da belli oluyor zaten. Her neyse kısaca agar.io oyunundan bahsedeyim.. Oyuna dilediğiniz bir nick ile giriş yapıyorsunuz, ardından yakınınızda bulunan hareketsiz renkli küçük hücreleri yiyerek büyüyorsunuz, sizin gibi oyuncu olan diğer büyük hareketli cisimlerden kaçıyorsunuz ve onlardan kaçarak büyüyorsunuz. Daha sonra belli bir büyüklüğe eriştikten sonra bu sefer siz o kaçtığınız kişileri kovalıyorsunuz. Gerçekten çok büyük bir hırsa neden olan bir oyun, bunun için ilk başlarda nefret dolu bir şekilde oyuna başlıyorsunuz hatta biri sizi yediğinizde de küfür ediyor olabilirsiniz (çünkü ben ediyorum).. Daha sonra illa hep oyun birincisi olup takım yapıyorum daha da büyüyorum, hiç unutmam 45-50 dk boyunca oyunda 1. olarak kalmıştım daha sonra server resetlendi beni başka bir servere attı diye düşünüyorum. Ek olarak çok sorulan bir soruyu da yanıtlamak isterim bu soruyu yanıtladıktan sonra agar.io oyununun hilesine sonra geçelim..

Agar.io Hakkında Sorularınızı Bekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Agar.io Büyüme Hilesi Var Mı?

Öncelikle oyunda bu tür büyüme hileleri yoktur, oyun bilindiği gibi .js dosyaları ve bazı ek dosyalar sayesinde çalışmakta. Bunun için agar.io oyununda büyüme hilesi yoktur, onun yerine oyunda bot hilesi vardır. Belki ilerleyen zamanlarda agar.io oyununda büyüme hilesi çıkabilir, bunu bizleri sıkça takip ederek öğrenebilirsiniz.

Her neyse birazda agar.io hilesi hakkında bilgi vereyim, hileyi tarayıcınıza kurduktan sonra sizin adınıza etrafta bulunan hücreleri yiyerek büyüyor, ardından kendinden küçük rakipleri görünce üzerine giderek yemeye çalışıyor. Daha sonra Lives seçeneği ile size en yakın olan hücreleri, düşmanları, engelleri gösteriyor..

agar.io oyunu hakkında daha fazla bilgi ve daha fazla agar.io hileleri için bizleri mutlaka takip edin.

Hile için gereken linkler; (Linki seçerek tarayıcınıza yapıştırınız)

Bot Dosyaları; https://github.com/Apostolique/Agar.io-bot

Chrome Tarayıcısı için eklenti adresi; Eklenti için tıklayınız.

Mozilla Tarayıcısı için eklenti adresi; https://addons.mozilla.org/en-Us/firefox/addon/greasemonkey/

Agar.io Oyun Hilesi Kurulumu

Arkadaşlar öncelikle chrome veya mozilla hangi tarayıcı kullanıyorsanız yukarıda vermiş olduğum linklerden tarayıcınıza uygun eklentiyi kuruyorsunuz. daha sonra bot dosyaları için vermiş olduğum linkteki adrese giderek bot.user.js, launcher.user.js yazan yazılara tıklayarak açılan sekmede RAW yazan butona tıklıyorsunuz. Ardından hileniz aktif olmuş oluyor, daha sonra agar.io adresine giderek oyuna giriyorsunuz. Ve T veya R tuşlarına basarak hileyi aktif ediyorsunuz, ardından hilenin tadını çıkartınız.

Hile hakkında sorularınız olursa mutlaka alt kısımda bulunan yorum bölümüne yazınız, sorularınız en kısa süre de yanıtlanacaktır.

23.06.2015 Agar.io HİLESİ

Arkadaşlar hilenin dosyaları güncellenmiştir, diğer dosyaları kullanan arkadaşlar hileyi kaldırıp yeniden kursun sorun düzelecektir. Çalıştığına dair telefondan video çektim ve onu yükledim, aşağıda ki videolardan 1.sırada yer alan video bugün çektiğim çalıştığına dair kanıt olarak paylaştım.

agar.io hile hakkında son güncellemeler / taktikler alt kısımda yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Agar.io Nedir - Nasıl Oynanılır başlıklı yazı da agar io bağlantı sorunu, agar io taktikleri ve agar.io hileleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. merhaba harita hilesi araştırıyorum iomods diye bi eklenti var fakat eklentiyi çalıştırdığımda oyunu oynayamıyorum uyarı veriyor. başka bi harita hilesi varmı acaba yada bu eklentiyi nasıl çalıştırabilirim oyundaki büyük başlar bunları kullanıyo anladığm kadarıyla nerden geldiği belli olmadan yiyorlar 🙂

 2. DEV NASIL OLACAZ OYUNU 1. FILAN

 3. size bir sorum daha olcak.şimdi agar io da 1.2.3.4. diye versiyon yani agar io1 veya 2 gibi

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, bahsetmiş olduğunuz sürümler normal agar.io oyununda maalesef yok lakin diğer agar.io pvp serverlarında bu sistem mevcut. Onlara bir göz atabilirsiniz.

 4. agar io da programsız büyüme hilesi varmı?ha.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, orijinal agar.io oyununda maalesef programlı ve ya programsız bir büyüme hilesi yoktur. Oyuna gelen güncelleme ile artık eskisi kadar bir çok hile çalışmamaya başladı, ilginiz için teşekkür ederim.