Agar.io Match Results Nedir?

Agar.io Match Results Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Agar.io’da tıpkı WhatsApp gibi sürekli yeniliklere açık olan bir uygulama haline geldi, tarayıcı oyunu olan oyun geçtiğimiz günlerde bilindiği gibi artık Android ve İOS işletim sistemine sahip olan telefonlarımızda da yerini aldı. İşte çağımızın en az hasılatı yapılarak ve en çok oynanan oyunlarından biri haline gelen agar.io oyununda bugün bir yenilik ile karşılaştık, Agar.io Match Results adındaki tablo yeniliği sayesinde artık oyundaki performanslarımızı daha rahat bir şekilde analiz edebiliyoruz.

Agar.io Match Results Ne İşe Yarar?

Aslında benimde beğenmiş olduğum yeniliklerden biri olan Match Results tablosu sayesinde artık oyunda göstermiş olduğumuz performansları rahatlıkla gözlemleyebileceğiz. İngilizce şeklinde olan bu istatistik tablosunu sizler için alt kısımda ne anlamlara geldiğini açıklayacağım.

Sponsorlu Bağlantılar

Agar.io Match Results

Agar.io Match Results Tablo Anlamları

İstatistik Grafiği; Bu grafik sayesinde oyunda nasıl büyüdüğünüzü ve nasıl küçüldüğünüzü analiz eden bir tablo grafiğidir, üst kısımda örnek olarak göstermiş olduğum tabloda sürekli bir büyüme içerisindeyken bir ara duraklama yaşadığımı görüyorum.

Flood Eaten; Kaç tane küçük hücre yediğimizi gösteren sayıdır, oyunda ilk başlarda büyümemizi sağlayan o küçük hareketsiz renkli nesnelerin yediğimiz sayısını gösterir.

Highest Mass; Oyundaki en yüksek rekorumuzu gösterir, benimki şuan için 428‘imiş.

Time Alive; Görmüş olduğunuz gibi bu da oyunda ne kadar vakit geçirdiğimi, oyunda ne kadar ayakta kaldığımızı gösteren bir sayaçtır.

Leaderboard Time; Bu kısım bende 0:00 olarak gözüküyor, çünkü ilk 10’a girmedim ve bir süre orada kalmadığım için. Bu kısım sizlere İlk 10’da ne kadar kaldığınızı gösteren bir saattir.

Cells Eaten; Toplamda kaç tane online oyuncuyu bölünerek yediğimizi gösteren bir kısımdır, ben kimseyi bölünerek yemediğimden dolayı bu kısım bende 0 olarak gösteriyor.

Top Position; Bu kısım bende ağlayan surat olarak belirlenmiş, ne işe yaradığını halen çözebilmiş değilim. Bilen arkadaşlar alt kısımdan bu durumu bizimle paylaşırsa seviniriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Agar.io Hilesi başlıklı yazı da agar.io hileleri, agario hile var mı ve agario leaderboard hack hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.