agar.io Neden Yavaş?

agar.io Neden Yavaş?

Daha önce sizlerle agar.io hakkında detaylı bilgiler paylaşmıştık, işte sıkça takip etmiş olduğumuz oyunlardan biri olan agar.io oyunununda son 1-2 saatte çok büyük bir değişiklik oldu. Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan agar.io, hemen hemen herkesin dikkatini üzerine çekerek, basit ve sade oyun yapımı kadarıyla bir o kadar da mantıklı zevkli oyun olan agar.io hakkında bir iki güncelleme hakkında bilgi vereyim.

Sponsorlu Bağlantılar

Son 1-2 saattir oyun gerçekten oldukça yavaş, sorun bende mi diyerek modemi resetledim internet bağlantılarımı kontrol ettim lakin bir sıkıntı yoktu. Tekrar oyuna girip diğer sunuculara baktığımda oyunun yavaşladığını artık eskisi gibi hareketli olmadığını fark ettim.

Hatta bu güncelleme sonrasında bazen oyuna giremiyorum, “Connecting If you cannot connect..” şeklinde bir hata veriyor, işte bu tür hatalar oyunun alt yapım bakım çalışması olduğunun en büyük bir göstergesidir.

Sanırım son zamanlarda çıkan hileleri kapatmak için bir bakım yapıyorlar, ayrıca oyunun neden yavaş olduğu sorusuna gelirsek muhtemelen bir çalışma olduğu için oyunun hızı düşürmüşlerdir ve ilerleyen zamanlarda bu sorunun düzeleceğini tahmin ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Agar.io Hilesi başlıklı yazı da agar.io hileleri, agario hile var mı ve agario leaderboard hack hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Hacım bişey sorucam ben agar.io da faceboka baglanıyorum giris felan yapıyorum girdigi an orda hemen level xp vb gelip geciyor ama skin boost vb kalıyor çözümü biliyorsan söle lütfen giriyorum birden o face ad ve level yeri gidiyor skin boost vb kalıyor

 2. Abi birde agarz var o oyun daha zevkli gelio bana ama internet çok iyi olunca 1. olmak kolay bizim internet kötü olduğu halde 1. oluyorum .

  • Kozbon

   Merhaba Muhammed, evet dediğini gibi server’dan servera’da değişiklik gösterebilir. İlgin ve yorumun için teşekkür ederiz.

  • esas o kasio bende

   • Kozbon

    Merhaba Mert, agar.io bir çok nedenlerden dolayı kasma yapabilir. Mesela sizin kullanmış olduğunuz bilgisayarın özellikleri tam yeterli olmayabilir ya da internetiniz de bir sorun olabilir. Ve ya en büyük nedenlerden biri olan Agar.io’daki serverin çok yoğun olmasından da kaynaklanabilir. İlginiz için teşekkür ederim.

 3. agar io çokiyi

  • Kozbon

   Allah bu oyunu ıslah etsin, bizlerde siz değerli ziyaretçilerimiz gibi oyunun bağımlısı olduk. Hırs yapıyoruz o lider tablosunda 1. sıraya gelene kadar saatlerimizi veriyoruz. Bu oyun adamı kanser eder, sinir hastası eder bunun için çok oynamanızı tavsiye etmiyoruz. 🙂