Agar.io Nedir – Nasıl Oynanılır

Agar.io Nedir - Nasıl Oynanılır

İşte son zamanlarda yine bir çok kişi tarafından oynanan ve bağımlılık haline gelmiş olan agar.io oyunu virüs gibi çok hızlı bir şekilde yayılıyor. Öylesine bi oynayayım diyerek başlamış olduğum oyunun bende bağımlısı oldum. Gerçekten bu tür basit oyunlara örnek vermek gerekirse Flapy Bird, aa oyununlarının ardınan şimdi de çok büyük ses getiren agar io oyunu nasıl oynanılır..

Öncelikle oyun çok basit, ilk başlarda etrafınızda bulunan küçük hücreleri yiyerek büyüyorsunuz ve belli bir büyüklüğe eriştikten sonra online oyunlara saldırabiliyorsunuz. Belli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra kimse size kolay kolay saldıramaz ve sizden kaçar hale geliyor olacaktır. Lakin oyunda bazı kişiler var sizleri parçalamak ister bunun yapma nedeni ise siz parçalandıktan sonra sizi ezerek yeni yiyerek kendini büyütür ve Lider tablosunda yerini alır.

Sponsorlu Bağlantılar

Agar io oyununun hilesini ilerleyen günlerde paylaşacağım, evet oyun pek duyulmadan hilesi çıktı lakin kurulumu biraz zor gibi ama size hilesiz tavsiye ederim gerçekten ramazan ayında keyifle oynayacağınızi diğer oyunlara taş çıkartacak bir oyuna benziyor. Düşünün Türklerden çok katılım olduğu için oyun kurucuları Türklere özel sunucu açtılar ve sadece Türklerin yer aldığı bir kanalda oyununuzu oynuyorsunuz.

Normal oyunda grup kurma yok, ama oyunda W tuşuna basarak karşıdaki kişiyle anlaşarak birbirinizi koruyarak kolaylıkla büyüyebilirsiniz. Bu konuda ekşi sözlük üyelerine güvenebilirsiniz, hepsi çok sadık ve güvenilir kişiler (tabii oyunda böyle)

Oyunda kendinizi mouse ile yönlendirebilirsiniz, başkalarına destek vermek isterseniz de W tuşuna basarak onları destekleyebilirsiniz. Boşluk tuşuna basarsanız 2 ye bölünürsünüz eğer yeterince büyükseniz rakiplerinizin üzerine giderken boşluk tuşuna basında 2 ye ayrılsınız ve rakibinizi kolaylıkla yiyebilirsiniz.

Diğer bir bölüm de mevcut, orada mavi, yeşil ve kırmızılar olmak üzere 3 grup mevcut aynı renkte olanlar birbirlerini yiyemekte.. Merak ettiğiniz konuları bizimle yorum olarak paylaşın..

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.