Agar.io Taktikleri

Agar.io Taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde en çok oynan oyunlarından biri olan Agar.io hakkında bugün siz değerli ziyaretçilerimize biraz taktik verelim istedik. Öncelikle ben agar.io oyununun ilk çıktığı günlerde saatlerce 1. sırada kalıyordum, daha sonra bir çok kişi team yapmaya başladı ve beni bölerek yok ettiler.. Her neyse aslında oyun çok eğlenceli olduğu kadar da çok hırslı şekilde hazırlanmış, şahsen ben tam büyümek üzeriyken biri gelip beni yerse sinir yapıp daha çok hırslanıyorum ve oyuna daha çok önem veriyorum.

Hızlı Büyüme Taktiği

Aslında herkesin ihtiyacı olan bir taktik, sizler ne kadar büyük olursanız çevrenizdeki oyuncular tarafından rahatsız edilmezseniz ve biri bölünüp beni yiyecek gibisinden bir korkunuz da olmayacaktır. Bunun için bölünmeden büyümeye çalışın, bırakın 5-10 dakika boyunca etrafınızdaki küçük hücreleri yiyerek büyümeye çalışın ve belli bir büyüklüğe gelince kendinize güvenince bölünerek başkalarını yiyerek büyümeye çalışın. Zaten 100-150 puana ulaşan herkes bölünerek büyümeye çalışıyor bölünürken hızı alamıyor hopp düşmanın kucağına düşüyor ve oyuna baştan başlamak zorunda kalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Takımsız Serverlar’da Takılın

İşte benim en çok dikkat etmiş olduğum hususlardan biri olan oynamış olduğum listede TEAM / GRUP yapanların olmaması, zaten liste de TEAM / GRUP yapan birileri var ise siz büyürken illaki size denk gelip bölünüp sizi yiyecektir ve vermiş olduğun emekler boşuna gidecektir.

Kendi Takımını Kur

Kendinize güzel bir nick belirleyin ve sürekli bu Nicki kullanmaya özen gösterin, Listede (LeaderBOARD) bölümünde TEAM / GRUP gibisinden ya da EKŞİ SÖZLÜK grupların’dan kimse yoksa rahatlıkla büyüyebilirsiniz, belli bir büyüklüğe gelince zaten illa biri size W atarak team yapma teklifini sunacaktır. 1-2 defa kişiyi izleyin dönüp dolaşın kişi gerçekten oynamayı biliyorsa kişiyle TEAM yapabilirsiniz. Ve ya tanımış olduğunuz arkadaşlarla aynı serverlara girerek team yapabilirsiniz.

Arkadaş İle Beraber Agar.io Oynamak
Öncelikle bu işlemi yapmak biraz uğraştırıyor, lakin ne kadar ısrarcı olursanız arkadaşınız ile aynı serverda oynayabilirsiniz, hemen biraz özet geçeyim.
1- agar.io adresine gidiniz.
2- Play tuşuna basmadan F12 tuşuna basınız.
3- Console bölümüne giderek orada yer alan IP Adresini kopyalayınız ve connect (“ws://IPADRESİ”) şeklinde IP Adresini düzenleyerek arkadaşınıza kodu yollayınız ve arkadaşınızda aynı şekilde F12 tuşuna basarak Console bölümüne gerek sizin vermiş olduğunuz kodu yapıştırarak oyuna giriş yapabilir ve team yapabilirsiniz.

Hile Kullanın

Agar.io Hilesi adlı makalemizde yer alan Hileyi tarayıcınıza kurarak Lines özelliğini kullanarak düşmanın size gelip gelmediğini, sizi yiyecek büyüklükte olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Lines özelliği gerçekten çok işe yaramakta.

Diğer bir çok tatikleri burada yer vereceğiz, ilerleyen günlerde bu yazımızı sık sık güncelleyeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Agar.io Hilesi başlıklı yazı da agar.io hileleri, agario hile var mı ve agario leaderboard hack hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Arkadaslar fantazy de biraz buyuyun 5000 bin skor yapin sonra 1. 2. 3.yu yeme ye calisin ama buyukler. Diken lere carpar ve bolunur osirada onlarin iki parcasinin ortasin dan gecin ve uygun parcalari yavas cayiyin ve bolunun siz de dikene carparsaniz kacin cunku parcalariniz sizin kadar +adamin kendi boyu siziyer adamiin bolun dugunde buyuk parcalari arasindan geccin uygun olaniyeyin buyuyun ama 1. En kolaydir cunku 9. Yerseniz 2. Ve 1. Sizi yerrr

  2. ABİ TEŞEKKÜRLER ÇOK SAĞOL