Agar.io Team Olmak / Grup Yapmak Nedir?

Agar.io Team Olmak / Grup Yapmak Nedir?

Grup yapmak derken kesinlikle aklınıza kötü şeyler gelmesin, agar io son zamanların en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi ve kozbon ailesi sizler için agar.io da son zamanlarda en çok yapılan bir olaydan bahsetmek istiyoruz.

Agar.io bilindiği gibi tarayıcı oyunu ve bu eminim bu yüzden bu kadar çok tutuldu ve bu kadar çok sevildi. Sadeliği, oyunun mantıklı bir şekilde oynanması yani kısaca mantık oyunu olduğu içinde kısa sürede biz Türkler tarafından çok sevildi. İlk önce yabancı serverlerin açıldığı agar.io oyununda Türklerden çok rağbet gelince tabii Türkler için de Turkey serveri açıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Eee, olacak bu ya Türkler yardımlaşmayı çok seven milletlerden biri, bizler karşı şeritten gelen arabaya sinyal vererek ilerde radarın olduğundan haberdar eden milletiz. Oyun yabancı bir oyun ve oyunda herkes tek olarak bir şekilde oynuyor ve büyüyerek Liste de yer almak istiyor.

Hatta o başarıya giderken büyüklerden biri gelip sizi yerse daha çok hırs yapıyorsunuz, her neyse yeter bu kadar çok konuştuğumuz hemen konuya geçelim.

Agar.io Team / Grup Yapmak

Oyunda hızlı bir şekilde büyümek istiyorsanız grup yapmanızdır, bu grubu yapabilmek için öncelikle belli bir büyüklüğe sahip olmanız ve ardından sizlere sadık olacak bir arkadaş gerek. Sadık olduğu kadar da iyi bir profesyonel oyuncu olması gerekmektedir.

Oyunda bu tür kişiler zaten kendini belli ediyor, Nickini; team, w atana team, team yapmak isten w=grup, w=team şeklinde yazan kişilere w attığınızda size dönüş yapar ve böylelikle bir etkileşim olmuş olur.

Siz ayrılıp küçük birini yer ve team yapmış olduğunuz kişinin yanına gelip ayrılan parçanızı ona verirsiniz ve bu kişide sizi W’ye basarak besler.

Bazen çok ayıp edenler var, kendisi birinci olmak için team yaptığı kişileri bile yiyip duruyor. Allah onları ıslah etsin diyelim ve bu yazıyı da burada bitirelim. Bizlere sormak istediğiniz soruları yorum olarak sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Agar.io Hilesi başlıklı yazı da agar.io hileleri, agario hile var mı ve agario leaderboard hack hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beyler grup olmak isteyen skype eklesin,

    emre.ric

  2. abi ben kozbon nnu gördüm tek kişilik de birinci olabilirsiniz ama program lazım oda moziladam indiriliyo inceledim kozbon her neyse 1. olmakta benim hayalimdir siz bile istersiiniz ama adam lar siz ondan büyükseniz ayırdığınız 2 parçadan 1 isinde3n büyükse sizi yiyebilir takıma gerek yok bazıları adları pro team yapıo dün godof agar oyynadım hazal diye bi oyuncu var oda bana w at birisininde adı hazal geldimdi onlar bana w atıyo takımm olduk oyunun 1. olanları mantığı böyle düşünüyolar abi sen haklısın..

    • Kozbon

      Valla sende haklısın yiğit, agar.io’dan uzak durun o oyun insani kendine hapis ediyor çok güzel mantıklı ve hırslı bir şekilde kodlanmış bir oyun. Basit ama çok hırslı adamı çileden çıkartıyor kafayı yiyorsunuz. Onun yerine farklı oyunlara yönelin daha iyi 🙂 En azından stres yaşamazsınız.

  3. abi ben rica ediyorum birisi bir hile cıkarsın hilede dogar dogmaz 1.olalım isterim