Android MSQRD Maske Uygulaması İndir

Android MSQRD Maske Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda Instagram ve Facebook’ta denk gelmiş olduğumuz maskeli videolar herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Mobil uygulama sayesinde, yüzünüze belirlediğiniz kişinin, hayvanın yüzünü kendi yüzünüze yansıtarak konuşarak yeni bir video çekebiliyorsunuz. Özellikle Facebook’ta popüler bir grup olan A.M.K grubunda başlatılan goril yüzlü gençler “muz ver lan tırrek” akımı her geçen gün daha fazla büyümeye devam ediyor. Gençlerin severek takip ettiği ve her gün daha fazla bir maske ile çekmiş olduğu kısa videolar oldukça çok dikkat çekiyor. İlk zamanlar İOS için yayınlanmış olan MSQRD uygulaması 09 Mart 2016 tarihinde Google Play’de de yer almaya başladı. İlk günden bir çok indirime sahip olan olan MSQRD Maske Programı ilk günden 10bin indirime sahip oldu. Ücretsiz olarak bütün Android ve İOS kullanıcıların hizmetine sunulan MSQRD uygulaması sayesinde uygulamada ünlülerin ve ya hayvanların yüz ifadelerini kendi yüzünüze aktararak kısa videolar çekerek arkadaşlarınızla paylaşarak keyifli dakikalar yaşıyorsunuz. Eğer bir Android telefona sahipseniz ve MSQRD Maske Programını telefonunuza indirmek istiyorsanız ilk olarak Google Play adresine giderek telefonunuza MSQRD Maske Programını kolaylıkla indirebilirsiniz. Android kullanıcılar için minimum Android sürümü 4.3 olması gerekmektedir. MSQRD Maske Programı uygulaması sadece Android sürümü 4.3 ve üzeri olan cihazlarda çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android platformlarına beta sürümü olarak giriş yapan MSQRD Maske uygulaması bir çok Android kullanıcısı tarafından şikayet almaya başladı. İOS kadar kaliteli olmayan Android MSQRD Maske uygulamasının yapımcılarının Facebook açıklamalarına göre MSQRD uygulamasının Android için sürekli gelişeceğinden bahsettiler. MSQRD Maske uygulaması her ne kadar İOS kadar kaliteli olmasa da ve İos kadar bol seçenek olmasa da yapacağınız işlemler kısıtlı olsa da yine de bir çok Android kullanıcısını tatmin etmeye yetiyor. İlerleyen günlerde gelişecek olan MSQRD Maske uygulaması sizlerde Android telefona sahipseniz hemen Google Play’den indirerek telefonunuza kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

MSQRD Maske Uygulaması İndir

Android telefonlarınıza kolaylıkla indirebileceğiniz MSQRD maske uygulaması sayesinde yüzünüze yeni efektler ekleyerek eğlenebilirsiniz. Eğer sizlerde hemen MSQRD maske uygulamasını indirmek istiyorsanız ilk olarak aşağıda vermiş olduğumuz linklere giderek kolaylıkla telefonunuza indirebilirsiniz.

  • Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.msqrd.android&rdid=me.msqrd.android&rdot=1&feature=md
  • İOS: https://itunes.apple.com/us/app/msqrd-by-masquerade/id1065249424

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Yılbaşında Kız Arkadaşa Ne Hediye Almalıyım? başlıklı yazı da mafettin beni ya ve yıl başı hediyeleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.