Android Uygulama Yapmak İçin Gereken Programlar

Android Uygulama Yapmak İçin Gereken Programlar

Günümüzde mobil uygulamaların hayatımızdaki yeri oldukça büyük bir konuma ulaşmıştır. Artık hemen hemen mobil uygulamalar sayesinde her işlerimizi görebiliyor istediğimiz telefon ve internet üzerinden aklınıza ne geliyorsa yapabiliyorsunuz. Bu da insanları mobil uygulama yapma alanında oldukça meraklandırmış ve kişiler kendilerinin mobil uygulama yapıp yapamayacağını bilmek istemişlerdir. Mobil uygulamalar için eskiden oldukça sağlam bir eğitime sahip olmanız gerekirken artık bazı uygulamalar sayesinde herhangi bir eğitim almadan sınırlı özelliklerde de olsa mobil uygulaması yapabilmeniz mümkündür. Mobil uygulama yazmak için eğitim alabileceğiniz gibi eğer kolay ve basit bir uygulama yapmak istiyorsanız böyle bir eğitime gerek olmadığını söylemek gereklidir. Her şeyden önce yapacağınız uygulamanın ne ile ilgili olacağı oldukça önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil uygulama yapabilmek için eskiden hem programlama eğitimi almış olmanız gerekliydi hem de yüklü bir miktarda bu işe para yatırmanız lazımdı. Üstelik eğer yaptığınız uygulama istenilen sonucu vermezse bu paranın oldukça büyük miktarını kaybet şansınız vardır. Bu nedenle bu riske giren oldukça az sayıda kişi vardı. Ancak günümüzde bunun denemelerini yapabilmeniz ve para harcamadan bunu yapabilmeniz mümkündür. Böylece uygulamanıza karşı yapılan yorumlardan da nasıl bir sonuç elde edeceğinizi görmeniz mümkündür. Mobil uygulama yapabileceğiniz adreslerden biri de MobiRoller’dir. Bu uygulama sayesinde mobil uygulama yapmanız oldukça kolaydır. Appery.io’da bu uygulamalar arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. MOBİROLLER.COM.TR UYGULAMA YAPMAYIN YAPTIRMAYIN BU SİTE UZERINDEN PAYLAŞIN LÜTFEN BILINCLENDIRRIN INSANLARI Yaklaşık 4 ay önce bu firma üzerinden mobil uygulama yaptım ve yapmadan önce özellikle daha önce başıma appsgeyser gelen olay nedeniyle kayıt olmadan kendi reklam sdk larınızı yerleştiriyor musunuz apk içine,diye mesajlar attım yok dediler gerçekten de öyleydi apk olusturup ucrettlı markete yukledım, ilk baslarda uygulamamda bu sorunun yoktu cunku kendı reklamlarımı eklememıstım daha dogrusu reklam panelı kapalıydı aradan zaman gectı uygulamayı ucretsız yaptım ve ve kendı reklamlarımı ekleyıp mobiroller uzerınden apk guncelledım markete yukledım 1-2 hafta kullandıktan sonra uygulama admob reklam gosterımle google analız gosterımlerde 3/1 kadar dusuk oldugunu gordum ve kendı kendıme ıcıme kurt dustu hem aylık para oduyorum hemde bunların reklam sdkları eklı benım apakada dıye dusunmeye basladım sonra ıletısıme gectım yonetıcı ıle durumu anlattım gecıstırırerekcevap vermeye kalkınca ben hala tam cevabımı almıs degılmım dedım ve hala acıklama beklerken ne yanı sen bızlerı ınsanları kandırmaklamı sucluyorsun dedıler boyle devam etmenız durumunda hesbabınızı kapatırız dedı bende kapatırlar dıye artık ıyı trafla yaklasmaya basladım ve kendı admob reklam panelımden reklam stıllerını deyıstırıp ekledım tam emın olmak ıcın ve gercektende reklamlarını yayınladıklarından tam emın oldum cungu benım reklam ozel reklam renk ayarları banner kenar cızgısını hepsını ozellestırmıstım ve baktımkı arada orjınal reklam donuyor yanı mobırollerın reklamı artık dayanamadım uygulamayı kapatsalarda kapatsınlar gerekırse utanmıyormusunuz reklam yayınlamyı ınsanları kandırmayı diye mesaj attım herzaman konustugum kısı neredeyse yarım saat bırsey yazmadı mesajları gormelerıne ragmen siteyı kullandıgımdan berı hıc cevap vermeyen yonetıcı cevap yazmaya basladı boyle devam edersenız hesabınızı kaptır mahkemeye verırız dıye ben cevap beklerken bunlar su7cluluk psıkolojısıyle savunmaya gectıler bende mahkemeye vermesenızde kapatmasanızda adam degılsınız dedım ve mobırollerınde dolandırıcı bırcok unsanın haberı dahaı yok bunların reklamlarının yayınlandıgında sımdı mahkemeye vermelerını beklıyorum bakalım kım haklı kım haksız paylasın paylatırın gercek yuzlerı cıksın ortaya kac ay emek verdıyım uyglamayı 3 aylık odememe ypamama ragmen kullanıcılarımı bılgılendırıyım 1 ay sonra kapatın dememe ragmen hesabı anında kağatıp engelledıler

    • Kozbon

      Merhaba efendim, bu tür uygulamalar yaparken birazcık araştırmalar yapmanız sağlıklı olacaktı. Başınıza gelen durum için üzgünüm, umarım kısa, sürede çözüme ulaşırsınız.