Arayan Kişinin Adını Telefon Söylesin

Arayan Kişinin Adını Telefon Söylesin
Seyahat sırasında bazen denk geliriz, kişinin telefonu çalar ve çaldıktan 3-4 saniye sonra arayan kişinin adını söyler ya da o kişinin lakabı söylenir. İşte biz kozbon ailesi olarak düşündük ve neden bizimde böyle bir uygulamamız olmasın neden biz de diğer kişiler gibi havalı olmayalım diyerek bu programın peşine düştük. Günlerce hatta haftalarca bu programı aradık şaka şaka, programı bulmak çok zor olmadı, hemen bulduk lakin sizler için biraz kurcalayarak nedir napıyor ne işe yarıyor nerede kullanabilirsiniz şeklinde soruları yanıtladık.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle, programın kullanımı çok kolay ve telefonu yoracak cinsten değil. Çok basit tasarımı ve planlaması ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama ücretlidir, sizden belli bir süre sonra ücret talep edecektir. Programı google play’e girerek haberleşme kategorisine giderek rahatlıkla bulabilirsiniz. Ya da programın adını “SVOX Turkish/Türk Cem Trial” şeklinde aratarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.