Arrow Hero Oyna

arrow-hero-oyna2

Buradan bütün oyun tasarımcılarına oyun yapımcılarına seslenmek istiyorum, yapmış olduğunuz oyunlar her ne kadar oyuncuya hitap etse de onu düşünmeniz gerekmektedir. Mesela, bizleri örnek alın bu konuda.

Son zamanlar da popüler hale gelen agar.io oyununa rakip olan bir oyundan bahsetmek isterim. Öncelikle sadeliği yine her zaman ön planda olan bir oyun, zevkli ve bağımlılık yapacak gibi görünüyor. Ben pek oynayamadım son zamanlarda çok belim ağrımaya başladı, oyun ilk başlarda çok basit bir şekilde başlıyor ve aradan bir süre geçtikten sonra zorlaşıyor.

Oyunun adı Arrow Hero, dileyen herkes telefondan veya tabletten bilgisayardan oynayabilir. Oyun basit yapılmış olma özelliği sayesinde rahatlıkla oynayabiliriz. Çok oynamayın bağımlılık etkisi yapıyor, ayrıca oyunu tek oynuyorsunuz skora göre oyun hızlanıyor veya bitiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda sadece bir hakkınız var bu hak içerisinde kırabildiginiz kadar rekor kırmaya çalışabilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi basit tasarımlara sahip olan ve oyuncuyu çok yormayacak, zamanı geçirebilecek oyunlar çok seviliyor.

Tıpkı agar.io oyunu gibi, agar.io da basit bir şekilde yapılmış olup, oldukça hızlı ve mantıklı yapılmış. Bunun için kısa sürede büyüdü, ee tabii bu tür oyunlarda gelip geçici.

Oyunu oynamak isteyen arkadaşalar, alt kısımda yer alan adresi kopyalayarak tarayıcının URL kısmına yapıştırarak oyuna giderebilirler.

http://acelisweaven.github.io/arrow-hero/

Arrow Hero Nasıl Oynanılır?

Herhangi bir yön tuşa basarak oyuna başlıyorsunuz, ardından yukarıdaki karede size hangi tuşa basmanızı gerektiğini söylüyor, karenin içindeki işaret her saniye boyunca değişiyor. Gelen okların, kare içerisinden aynı olmasını sağlıyorsunuz. 4-5 Defa yanma hakkına yani yanlış kare seçme hakkına sahipsiniz, bu hak dolduğunda oyun bitiyor ve skorunuzu gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Fallout 4 Ne Zaman Çıkacak başlıklı yazı da Fallout 4 çıkış tarihi, Fallout 4 indir ve Fallout 4 tanıtım filmi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.