Asgari Ücret 1.300TL Olacak Mı?

Asgari Ücret 1.300TL Olacak Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle siyaset yapmaktan nefret ederim, gerçi siyaset yapmayı nedense yakın arkadaşlarım ile yapmak yerine tanımadığım etmediğim insanlar ile siyaset yapmayı tercih ederim. Siyaset yaparken en yakın arkadaşım olduğunu unutuyorum, doğruları söyledikçe ne yazık ki karşımdaki kişinin kalbini kırıyor oluyorum. Dün bilindiği gibi 1 Kasım idi, yani tarihte bir çağ kapanıp bir çağ açıldı diyebilirim Türkiye için. 13 Yıldır iktidar olan AKP yine liderliğini göstererek Türkiye’de yakalamış olduğu %50’lilik gibi bir oy ortalaması sonucunda tekrardan Türkiye’nin büyümesine yardım edecek ve Türk – Kürt ayırt etmeden bir çok kişiye yine yardım eli uzatacak ve yine Avrupa’da sözleri geçer olacak. Bilindiği gibi ülkemiz uzun zamanlardır yaklaşık 13 yıl önce çok kötü günler geçiriyordu, dışa bağımlı bir halimiz var idi AKP ne zaman iktidara geldi ve o günden itibaren gelişmeye başladı ülkemiz. Bir çok kişinin ihtiyaçları karşılandı ve artık kendi silahlarımızı kendi gemilerimizi ve hatta kendi arabalarımızı bile üretiyor olduk. Her neyse AKP seçimlere gitmeden önce her partide olduğu gibi vaatler etmişti, bu vaatlerden biri olan Asgari Ücrettir. AKP iktidar olduktan sonra Asgari Ücretleri 1.300TL olacağından bahseden Ahmet Davutoğlu, ilerleyen günlerde Asgari Ücretin 1.300TL’nin olacağını belirteceği için gün sayıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ne zaman Asgari Ücret 1.300 TL olacak sorusuna gelecek olursak, tahminimde önümüzdeki 2-3 ay içerisinde bu yasa gerçekleşecek olacaktır. Ve bilindiği gibi şuan dolar koalisyon yüzünden oldukça yükseldi ve gün geçtikçe dolar düşmeye başladığından dolayı ilerleyen aylarda asgari ücretin 1.300TL olacağının müjdesini şimdiden verebilirsiniz. Son gelişme olarak Asgari ücret 2016 Ocak ayından itibaren geçerli olacak gibi söylentiler var.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.