Asus Zenfone 2 Bildirim Gelmiyor

Asus Zenfone 2 Bildirim Gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Asus Zenfone 2 telefon diğer telefonlara göre üstün özelliklere sahiptir, benimde tercih ettiğim telefonlardan biri olan Zenfone 2 telefonlarında sıkça karşılaşılmakta olan bildirim hatalarının en temel sebeplerinden bahsedeceğim. Diğer telefonlara göre daha farklı bir görüntüye sahip olan Asus Zenfone 2 telefonlarında bildirim gelmeme sebeplerin en başında yer alan Otomatik Başlatma Yöneticisinin kısıtlamış olduğu başlıca özelliklerden biridir. Hızlı şarj özelliği bulunan Asus Zenfone 2 telefonlarda günlük kullanımlarda neredeyse 1,5 gün kadar pil ömrü vardır, bu pil ömrünün bu kadar uzun olmasının başlıca sebebi ise bir çok uygulamadan kısmış olduğu bildirimlerin gelmemesidir. Son derece pil konusunda hassas davranan cihazlardan biri olan Asus Zenfone 2 cihazlarında bildirim gelmeme sorununu çözebilmek için ilk olarak Otomatik Başlatma Yöneticisini kontrol etmeniz yeterli olacaktır bunun haricinde yine telefonlarınıza kurmuş olduğunuz uygulamalardan herhangi birinden bildirim gelmiyor ise kurmuş olduğunuz uygulamada yer alan ayarlar kısmından bildirim alma seçeneklerine göz atabilirsiniz. Eğer kurmuş olduğunuz uygulamada bildirim ayarları tam anlamıyla doğru bir şekilde ise hemen bir diğer seçenek olan ayarlar bölümünde yer alan ses ve bildirim kısmından uygulamalar bildirimlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz. Eğer burada kullanacağınız uygulamaya ait engelleme var ise kolaylıkla kaldırabilir ve yönetebilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise, kurmuş olduğunuz uygulama bilgilerinde yer alan Bildirimleri göster seçeneğinin seçili olduğundan emin olunuz. Asus Zenfone 2 telefonları hakkında merak ettiğiniz bütün soruları alt kısımdan belirtmeyi unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. google play store da mevcut olan güncelleme bildirimlerini alamıyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Otomatik Başlatma Yöneticisini kontrol edin buradan hangi uygulamalardan bildirim almak istiyorsanız o uygulamaya izin vermeyi unutmayın.

   • Bütün ayarlarlar açık sadece arada bir geliyor onun dışında sadece play store a girince güncelleme olduğunu görebiliyorum acaba telefonda bir sorun mu var cevaplarsaniz sevinirim simdiden tesekkür ederim

   • Kusura bakmayın telefonun modelini belirtmeyi unutmusum samsung j5 sorunuma hiç bir yerde çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun

    • Kozbon

     Tekrardan merhabalar efendim, kullanmış olduğunuz telefonda tasarruf veya güç modu var ise bunları kontrol ediniz eğer ki bildirim almak istediğiniz uygulamada sadece böyle bir hata mevcut ise o uygulamanın sistem ayarlarını kontrol etmeniz yeterli olacaktır ilginiz için teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın.