Asus Zenfone 3 Özellikleri

Asus Zenfone 3 Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Severek kullanmış olduğum Asus Zenfone 2 modelinden oldukça memnun olup kısa sürede Asus Zenfone 3 modelinin satışa sunulmasının ardından artık devrim olabilecek şekilde satışa sunulacak olan Asus Zenfone 3 modelinin yeni sahibi olan bir çok kişi “oh be sonunda adam akıllı tam akıllı telefonum oldu” diyeceklerini şimdiden duyar gibiyim. Asus Zenfone 3 telefonları diğer telefonlardan daha farklı olup yeni bir kamera sistemi ile gelmektedir, günümüzde bir çok pahalı telefon tarafından sunulmayan kamera sistemi Asus Zenfone 3 telefonlarında yer alıyor. Asus Zenfone 3 özelliklerinin başlıca özelliği barındırmış olduğu 23MP arka kamera özelliğidir. Bunun haricinde binlerce lira karşılığında satılan telefonlara rakip olacak olan Asus Zenfone 3 modelinde bulunan ön kamera ise 8MP ile sizlerin öz geçim gücünüze güç katmaktadır. Bir çok telefonda bulunmayan özelliklerden olan yüksek kaliteli görüntü sunabilecek olan Asus Zenfone 3 modellerinde bulunan 4GB Ram ile bir çok uygulamayı sorunsuzca kullanmaya şimdiden hazır olun. Marshmallow işletim sistemi ile gelen Asus Zenfone 3 modellerinde bulunan 32GB dahili hafıza ile bir çok uygulamayı, fotoğraflarınızı diğer önemli bilgilerinizi hafıza kartına gerek duymadan saklayabileceksiniz. 2.1 GHz işlemci hızı ile bir çok performans telefonlarını geride bırakacak olan Asus Zenfone 3 modelinin özelliklerini şu şekilde kısaca özetleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Asus Zenfone 3

  • 4GB Ram,
  • Qualcomm Snapdragon 650 işlemci 2.1 GHz hızı ile.
  • 28 MP Arka Kamera ile 8MP Ön Kamera – çift LED flaş
  • 32GB dahili hafıza
  • 4G uyumluluk
  • 4.5 ile 5 inç büyüklüğüne sahip olan 2 model
  • Beş farklı renk imkanı
  • Full HD ekran

Asus Zenfone 3 Alınır Mı?

Şuan için Asus Zenfone 2 kullanıcısıyım ve oldukça yüksek performans sunmakta olan Asus Zenfone 2 modellerinin bir üst versiyonu olacak olan Asus Zenfone 3 modelleri 2016 yılında alınıp kullanılması gereken telefonlardan biri olduğunun kanaatindeyim. Sizlerinde tam anlamıyla performans telefon ihtiyacı var ise mutlaka Asus Zenfone 3 modellerini incellemeyi unutmasınlar, bir çok uygulamayı sorunsuzca desteklemekte ve üstelik şarj konusunda oldukça iddialı bir yapısı var.

Asus Zenfone 3 Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Android MSQRD Maske Uygulaması İndir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ben zenfone 6 kullanıcısıyım. Kameradan resim çekerken bi sorun yok gayet güzel çekiyor ama whatsapp profilime veya swarma resim koyarken resmin kalitesinde bozukluk oluşuyor, resim anlaşılmayacak hale geliyor. Bu neden oluyor ve böyle olmasını engellemek için ne yapmalıyım?