Avea Bedava İnternet

2015 Avea Bedava İnternet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

📌İnternet paketleri sayfanın sonunda yer almaktadır, sürpriz paketler için mutlaka sayfada yer alan bütün bilgileri okuyunuz.

İşte milyonlarca kişinin beklemiş olduğu avea bedava internet kampanyası 31 Mart 2015 tarihine kadar sürüyor.  2015 yılının getirmiş olduğu bir çok kampanya yanı sıra avealılar bu kampanya sadesinde 500 MB bedava internet 500 dakika boyunca ücretsiz konuşup bol bol internete girebilecek. Ayrıca 500 SMS veren bu kampanyadan PTTCell ve Bimcell gibi hatlara sahip olan kişilerde yararlanabilmekte.  Şimdi avealılarla 500 dakika konuşma 500 adet sms hakkı ve 500 MB veren deneme paketini kazanmakta için hemen DENEME yazıp 5555’e gönderin. Deneme paketiniz bittikten sonra, gelecek ay 10 TL karşılığında bu paketi tekrar yapabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilme şansınız var. Ve unutmadan söyleyeyim, paketiniz bittikten sonra iptal etmezseniz bir dahaki ay otomatik olarak yenilecektir.  Sadece ilk 3 ay için geçerli olacaktır.

Kampanya’ya katılmak için SMS İle DENEME yazıp 5555’e gönderebilirsiniz yahut Avea Müşteri Hizmetlerini arayıp kampanyaya katılacağınızı söylerseniz sizleri kampanyaya ekleyecektir.

Akıllı cep telefonlarından internet kullanmak günümüzde oldukça yoğunlaştı. Bu durum bizler için bir çok avantaj sağlıyor. Özellikle sürekli internet üzerinden işlerini takip etmek isteyenler mobil internet ile işlerini bulundukları her yerde takip edebilmektedir. Tabi ki mobil internet kullanmak içinse belirli bir miktarda ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra telefon operatörleri belirli zamanlarda bedava internet ile abonelerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bunlardan biri olan Avea bedava internet ile interneti belirli zamanlarda ve yerlerde bedavaya kullanabilirsiniz.

Öncelikle hangi operatörde olursanız olun bedava internet kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için wifi ağının bulunması gerekmektedir. Akıllı telefonunuzdan wifi ağına bağlandığınızda internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoğu kişi wifi ağını şifrelemektedir. Bu nedenle wifi ağından internete girmek için ağın internet şifresini bilmeniz gerekmektedir.
Bedava İnternet Hakkında Sorularınızı Bekliyoruz.
Gelelim bu işleme kullanma işine. Bilindiği gibi Avea bir çok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalardan biri de bedava internet. Bedava internet kullanmak için bazı şartları taşıyor olmanı gerekmektedir. Avea belirli dönemlerde kullanıcılarına deneme amaçlı bedava internet verebilmektedir. Bu kampanyalarda ise kullanıcının çeşitli şartlar altında bedava internet kullanmasına izin verilmektedir.

Bunun yanı sıra Avea bedava internet kullanmak için TTNET abonesi olmanızda gerekebilir. Son günlerde sıkça kampanyadan bahsedilmektedir. Avea hattınız ile TTNET abonesi olduğunuzda belirli bir kotada bedava internet kullanma hakkına sahip olabilmektesiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için TTNET’e belirli bir ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt süreniz devam ettikçe her ay yenilenen kotanız sayesinde Avea hattınızdan bedava olarak internetinizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi internet kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalarda belirli bir süre devam ettiği için önceden haberdar olmanız çok önemlidir. Bunun için Avea’nın haber bültenine kayıt olarak yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bu yazımızı 25 Ağustos 2015 tarihinde güncellemiş bulunuyoruz.

AVEA, Türkiye’de en çok tercih edilen telefon operatörlerinin başında yer alır. Ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet vermesi, her zaman onu diğer tariflerin bir adım önünde tutar. Birbirinden farklı tarife ve paketleriyle birlikte siz de Avea’dan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi, özellikle internet kullanımını çok yaygın bir hale getirdi. Bilgiyi elde edebilmek, merak edilenleri takip etmek internet sayesinde çok kolaylaştı. Artık istediğiniz her yerden sadece cep telefonunuz, kişisel bilgisayarlarınız ya da tabletiniz yardımıyla istediğiniz her şeye ulaşmanız mümkün. Bu yüzden Avea da siz değerli müşterileri için sürekli en iyiyi üretmeye ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor Sunulan bu avantajlı kampanyalardan sadece biri. Siz de bu tarifeden yararlanmak için elinizi çabuk tutmalı, bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Avea’nın bu hizmetini kimler kullanabilir bir de buna göz atalım. TTNET’li kotalı olan ve hali hazırda var olan paketinizi, İşyerim NETLİMİTSİZ Başlangıç ve NETLİMİTSİZ Profesyonel veya 8LİMİTSİZ Profesyonel paketlerine geçen tüm kurumsal abonelerimiz bu fırsattan yararlanabilir. Avea bedava internet kapsamında sizlere, 12 ay süreyle ücretsiz bir biçimde internet hizmetini sunuyor. Kampanyadan kimler yararlanabilir diye göz attığımızda ise sadece numara taşıma suretiyle Avea’ya geçen ya da yeni alınan hatlar bu hizmetten faydalanabilir diyebiliriz. Siz de bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, eğer TTNET’in kurumsal abonesiyseniz TTNET Çağrı Merkezi’ni yani 444 0 375 numarasını arayarak İşyerim NETLİMİTSİZ Başlangıç veya daha üst paketleri satın alabilirsiniz. Eğer TTNET’te bireysel aboneliğiniz varsa da firma olduğunuzu bildirerek, uygun belgelerinizle birlikte size en yakın Türk Telekom Ofisi ya da TTNET Bayii’ne gidebilirsiniz. Bu sayede İşyerim NETLİMİTSİZ paketlerine geçiş yapabilirsiniz. geçişinizi yapabilirsiniz. Bunların dışında farklı operatördeki hatlarınız varsa Avea’ya taşıyarak da bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yeni bir hat alarak ya da numaranızı taşıyarak da bu hizmetten yararlanmanız mümkündür.
Avea Bedava İnternet
Bu kampanyadan yararlanmak için başvurularınızı yurt içindeki tüm Türk Telekom Ofislerinden, TTNET Bayiilerinden, Kurumsal Satış Kanallarından Avea Kurumsal Teknoloji Merkezleri ya da Avea İletişim Merkezlerinden yapabilirsiniz. Hangi evraklarla birlikte başvuracağınıza gelince, Avea için firma yetkilisinin kimliği ve imza sirküleri gerekiyor. TTNET için ise, şirket temsilcisine ait kimlik fotokopisi ve imza sirkülerinin dışında, Ticaret Sicil Gazetesi, Faaliyet Belgesi ve Vergi levha fotokopisi de gereklidir. Ola ki kampanya dışındaki ADSL paketleri dışındaki pakete geçerseniz, ADSL paketini iptal eder veya dondurursanız, Avea’nın sizlere sunduğu 1GB İnternet Paketi’nin sabit ücreti her ay faturanıza eklenir. Menü Tarifedeki’ler için bu miktar 9 TL olmaklar beraber, diğer tarifedekiler için 29 TL’dir. Bunun dışında pakette değişiklik yaptığınız için geriye dönük bir ceza uygulanmaz. Bunun dışında ADSL paketinizdeki içerik size yetmiyorsa daha üst bir pakete geçiş de yapabilirsiniz. Konu hakkındaki herhangi bir sorunuz olursa, ya da değerli görüşlerinizi bildirmek, önerilerinizi söylemek için 444 3 BIZ (249) telefonunu arayabilirsiniz. Bu paketteki bir diğer avantaj ise, bu kampanya için herhangi bir taahhütname imzalamanıza gerek olmamasıdır. Çünkü sadece ortak başvuru formu imzalamanız, kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Son olarak şunu da söylemek gerekirse, Avea’daki kullanabileceğiniz bedava dakika limitinin üstüne çıkarsanız 0,05 TL/MB’ dan ücretlendirilmeye devam edebilirsiniz. Siz de yeni bir hat alarak ya da mevcut operatörünüzü Avea’ya taşıyarak Avea’nın bu avantajlı internet hizmetini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve detaylar için size en yakın Avea bayisine uğrayabilirsiniz.

Herkesin bildiği fakat uygulamaya çekindiği bir yöntemdir bedava internet ancak gerçekten de ayarlamalar yapılması durumunda hattınızdan internet ücreti düşmemektedir. Genellikle internet paketi alamayan gençlerin yani diğer bir anlamda parasız olan gençlerin büyük ölçüde sorunlarına çözüm olan bir yöntemdir. Buradaki püf nokta ise proxy’ nin değiştirilmesidir. Değiştirilen Proxy ile bedava internet paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bunu daha öncelerde gerek vodafone ve turkcell için de paylaşmıştık. Dilerseniz şimdi sizlere yani avea kullanıcılarına internet paketini nasıl ücretsiz bir hale getirebilirsiniz anlatalım. Bunun için ilk önce yapılması gereken şey telefonunuza opera mini indirmektir. Daha sonra ise şu yolu izleyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

isim avea olmalı APN ise avealive Proxy numaranız “212.65.136.226” bağlantı noktası olarak “9401” bundan sonra kullanıcı adı Avea ve şifreniz Avea olacak. Sunucuyu http:// live.Avea.com, MMSC Ayarlanmadı yapılmalı, MMS Proxy Ayarlanmadı, MMS bağlantı Ayarlanmadı, MCC 286, MNC: 01 Kimlik doğrulama türü Yok APN türü Default
Evet, sırasıyla bu yolu izlemeniz gerekiyor bu ayarların tamamını yaptıktan sonra bizim sitemiz üzerinden programı indirmelisiniz. Ama şu konuya dikkat edin programı google play üzerinden indirmediğiniz için size bir güvenlik hatası uyarısı verecektir korkmayın ve ayarlarını bilinmeyen kısmına gelerek tekrar seçin sonra yeniden deneyin.
Kısa bir hatırlatma yapalım size dilerseniz eğer ki hattınız faturalı ise bunu kesinlikle yapmayın çünkü ileride anlaşıldığı zaman bu bedel faturanıza yansıyor bunun için içerisinde TL’ si olmayan bir hattı tercih edebilirsiz.

2016 Avea Bedava İnternet

Bu kadar bilgi yetmedi diyorsanız da sizler için 2016 yılında geçerli olan Avea Bedava İnternet paketi hakkında da bilgi vereceğim.

 • Eğer sizde herhangi bir 4.5G uyumlu telefona sahip iseniz mutlaka hattınızı 4.5G uyumlu yapın ve böylelikle Avea’nın eşsiz hızlı internet’in tadını çıkartın. Hattınızı 4.5G uyumlu hale getirerek kolaylıkla bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Daha önceden herhangi bir internet paketi yapmadıysanız mutlaka Denemesi Bedava Kampanyası’ndan yararlanmanız gerekmektedir. DENEME yazıp 5555’e göndererek Avea içi 500 dakika, Avea içi 500 SMS ve 500 MB cepten internet kazanabilirsiniz ve üstelik 3 ay boyunca.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim, arkadaşlar piyasa da yer alan avea bedava kontör gibisinden yazılar mevcut. Şu uygulamayı indirin, uygulama şu kodu girin daha sonra para kazanmaya başlayacaksınız gibisinden olaylar mevcut bu tür olaylara ve oltalara gelmeyin. Kişiler sizin üzerinizden o saçma sapan kodu girdiğiniz zaman para kazanmaya başlayacaklardır. Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

2016 Avea Bedava İnternet

Avea hattı, abonelerine konuşma paketleri olduğu kadar internetten yararlanmaları için de birbirinden güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bunlardan Avea Bedava İnternet paketi son derece avantajlı olmakla birlikte wifi hattı olan her yerde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan mevcut olan wifi ağına bağlı olduğunuz zaman interneti kullanabilirsiniz. Wifi ağı vasıtası ile internete girmek istediğiniz zaman elbette o internet ağına ait şifreyi bilmeniz gerekmektedir. Avea’nın sizler için sunduğu bedava internet kampanyalarından da bu şekilde faydalanabilirsiniz. Deneme amaçlı da sunulan bedava internet kampanyalarından faydalanabilmek için TTNET abonesi olmanız gereken durumlar da istenebilir. Bazı bedava internet kampanyalarında Avea hattı vasıtası ile TTNET abonesi olmanız durumunda kota belirli olmak üzere internetten bedava faydalanmak gibi bir olanak bulabilirsiniz.
Bu gibi deneme amaçlı kampanyalarda bedava internet fırsatından yararlanabilmek için, belirli bir ay TTNET’e taahhüt vermeniz istenebilir. Avea Bedava İnternet paketi fırsatından TTNET taahhütü devam ettiği sürece size verilen kota hemen yenilenir ve internetinizi Avea hattınızdan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu gibi internet kampanyaları zaman zaman Avea tarafından abonelerine sunulmaktadır. Bedava internet kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için Avea müşteri destek hattını arayarak, internet paketleri ve taahhüt koşulları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve hemen abonelik işlemlerinize başlayabilirsiniz. İnternet paketleri ve diğer fırsatlardan haberdar olmak için Avea haber bültenine kayıt olabilir ve en güncel haberleri anında öğrenebilirsiniz.
TTNET kotasına sahip olan her Avea abonesi, bedava internet kampanyasından faydalanabilir. Avea hattı, kullanıcılarına özel Avea Bedava İnternet paketi sayesinde 12 ay süre boyunca hizmet verir. AVEA operatörüne sahip olanlar bedava internet paketinden hemen yaralanabilir, diğer operatör aboneleri ise hatlarını oldukça kolay ve hızlı bir şekilde Avea’ya taşıyabilir ve bedava internet paketi fırsatından yararlanabilirler. Aynı zamanda yeni bir hat satın alarak ve numaranızı taşıma yolu ile de bu avantajlı hizmetten yararlanmanız mümkündür. Başvurunuzu yapmak için yurtiçinde faaliyet gösteren bütün Türk Telekom Ofisleri ile TTNET Bayiileri, Avea Kurumsal Teknoloji Merkezleri ya da Avea İletişim Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu kampanya haricinde ADSL paketi dışında bir pakete geçerseniz, ADSL paketi iptal edilir ya da dondurmak isterseniz, Avea’nın sizler için sunduğu ve kotası 1GB olan internet paketinin sabit fiyatı her ay faturanıza ilave olur. Avea’nın aboneleri için güncel internet paket kampanyalarını üye olacağınız bülten sayesinde takip edebilirsiniz.

Hattım 4.5G uyumlu, bedava interneti nasıl yapabilirim? Avea’da sunulan hattını 4.5G uyumlu yapan abonelere verilen bedava internet paketini kullanmak için hemen 4.5G SIM yazıp 5555’e göndererek hattınıza 1GB bedava internet ekleyerek bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz. Bu paketi yapmadan önce ilk olarak hattınızı 4.5G uyumlu yapmanız gerekmektedir, hattınızı 4.5G uyumlu yapabilmek için 4.5G uyumlu telefona sahip olmanız gerekmektedir. Eğer telefonunuz 4.5G uyumlu ise hemen bir avea bayiisine giderek kolaylıkla hattınızı telefonunuz ile uyumlu hale getirebilir ve 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1024MB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Avea operatörü uzun zamandır kullanıcılarına sunduğu avantajlı atakları ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Avea, internet kampanyaları ile de 2016 yılında yine oldukça cazip yenilikler hazırlamaktadır. Avea bedava internet kampanyaları kapsamında sunulan internet hizmetinin tadını daha iyi çıkarabilmeniz için birkaç ipucu hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Eğer 4.5 G uyumlu bir telefona sahipseniz hattınızı da 4.5 G uyumlu yapmanızda büyük fayda olacaktır. Bu şekilde eşsiz bir internet hızının keyfini daha rahat sürme şansına da sahip olabilirsiniz. Hattınızı bir an önce 4.5 G uyumlu hale getirin ve internet paketlerinden daha randımanlı yararlanın. Eğer daha önce bir internet paketi yaptırmadıysanız Denemesi Bedava Kampanyası tam size göre bir kampanya olabilir. Bu kampanyadan yararlanmak isterseniz DENEME yazarak 5555’e gönderebilir ve AVEA içi 500 dakika konuşma, AVEA içi 500 dakika SMS ve 500 MB da cepten internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik bu kampanya tam 3 ay boyunca sürmektedir.

Avea telefon operatörüne sahip olan kullanıcılar, bedava konuşma kampanyaları olduğu kadar bedava internet kampanyalarından da faydalanmaktadırlar. Avea bedava internet paketleri son derece avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Bu avantajlı internet hizmetinden WIFI bağlantısı ile her noktadan faydalanabilirsiniz. Bilindiği üzere WIFI ağındaki internetten yararlanabilmeniz için o ağa ait olan şifreyi giriş yapmanız gerekmektedir. Bazı kampanyalar da deneme amaçlı sunulmaktadır. Bundan faydalanabilmeniz için TTNET abonesi olmanız gerekebilir. Bazen de bedava internet kampanyası kapsamında Avea hattı aracılığı ile TTNET abonesi olduğunuzda kotası belli olmak üzere internet hizmetinden bedava yararlanma olanağı bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda belirli bir ay boyunca TTNET’e taahhüt verme gibi bir durum istenebilir. Avea bedava internet paketi avantajından TTNET taahhütü devam ettiği sürece kota yenilenmesi durumundan faydalanabilirsiniz. Kotanız yenilendiğinde de bedava internet hizmetini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu ve buna benzer bedava internet kampanyaları Avea tarafından zaman zaman düzenlenmekte ve yenilenmektedir. Bu sayede birçok kullanıcı da rahatlıkla internet hizmetinden hızlı bir şekilde faydalanabilmektedir. Avea müşteri destek hattını arayarak bedava internet kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Avea müşteri hattını arayarak gerek Avea bedava internet paketleri gerek taahhütler hakkında detaylı bilgi alabilir ve seçenekleri karşılaştırabilirsiniz. Abonelik işlemleriniz oldukça hızlı bir şekilde kurumsal bir çatı altında ve müşteri odaklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra bedava internet kampanyaları hakkında bilgi alabilmek için Avea haber bültenine kayıt yapabilirsiniz. Bu sayede Avea ve sunduğu internet hizmetleri hakkında en güncel ve sağlıklı bilgileri alabilirsiniz. Her abone TTNET kotasına sahip olduğu takdirde bedava internet kampanyasından yararlanabilir. Avea, kullanıcılarına tam 12 ay boyunca bedava internet hizmeti vermektedir. Avea operatörüne sahip olan kullanıcılar hızlı bir internet hizmeti almanın keyfini yaşamaktadırlar. Avea’nın sunduğu avantajlı internet paketinden yararlanmak isteyen birçok kullanıcı operatörlerini değiştirebilmektedirler. Siz de Avea’nın sunduğu hızlı internet hizmetinden faydalanmak isterseniz operatörünüzü değiştirebilir ya da hattınızı oldukça hızlı ve güvenli şekilde taşıma işlemi yapabilirsiniz. Başvurunuzu Türkiye’nin her noktasında hizmet veren şubelerden yapabilirsiniz. Bunun için Avea iletişim merkezleri, TTNET Bayileri, Avea Kurumsal Teknoloji Merkezleri ya da Türk Telekom Ofisleri ile iletişime geçmeniz ve yetkili personele danışmanız yeterlidir. Eğer ADSL paketi dışında başka bir pakete geçmeyi düşünüyorsanız, ADSL paketiniz iptal edilir ya da dondurulur. Avea bunun haricinde kullanıcılarına 1 GB internet paketi sunmaktadır. Bu paketin sabit fiyatı da her ay faturaya dahil edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. casper via m1 4.5G uyumlumudur

 2. Pekii bu avea icin bedava int yaparken hangii program inecek bu sayfadan hacı?onu belirtmemisssinn

  • Kozbon

   Merhaba efendim, avea için ilerleyen günlerde güzel çekilişler yapacağız onun için lütfen takip edin bu aralar çok yoğunum kusura bakmayın bekletiyorum.

   • Kozbon 25.04.2016 tarihindeyiz bu tarihte kullanilacak kisakod var mi ?

    • Kozbon

     Merhaba Gürkan, şuan için Avea operatörüne ait olan bütün kampanyanları Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımızda topladık ona göz atabilirsin.

 3. Bnim hattım avea 4.5G DEYİL bedava 1GB İnternet nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler..

 4. bedava avealılar ınternet

 5. Deneme paketi nasil iltal ediliyor

 6. Beleş net varmi

 7. Merhaba telefonum galaxy s5 mini 4.5 G yi destekliyormu acaba…

 8. Merhaba telefonum galaxy s5 mini 4.5 G yi destekliyormu acaba

 9. Benim hattim faturalu ben bu bedava kanpanyasindan yararlana bilirmiyim

 10. Bedava internet arıyorum varmı acaba

 11. Ya ben 2016 icin ucretsiz internet paketi arıyorum varsa verbilirmisiniz

 12. Telefonum venus 5570 4.5g uyumlu hatrımıda alalı 1 ay oluyo 4.5g li yeni numara aldım ama kampanyadan faydalanamıyorum neden acaba

 13. Abi samsung galaxy grand prime 4.5 g destekliyormu?

 14. Merhaba telefomum s3 mini uyumlu acaba

 15. kozbon 2016 için bedava internetin varmı

 16. acaba samsung galaxy j2 4.5 G uyumlumudur?

 17. turk telekom tt175 4.5G uyumlu mu?

 18. Bana acil internet lazim kozbon bana avea internet lazim bedava olan 100 mb olsun ama olsun

 19. Kozbon bana acil bedava internet lazim arkadasima avea hatti 100 mb olur yani internet olsun yeter yardım edermisin

 20. Merhaba benim telefonum htc desire 526 g 4.5G uyumlumu acaba birde nasıl bedava internet yapilio

 21. S3 teli. 4.5G SIM

  Yazıyorum yollanmıyo neden acaba?

 22. Benim telefonumum markası ASUS ZenFone go 4.5G ye uyumlumudur

 23. Samsung galaxy grand neo plus 4.5 G uyumlumu

 24. Bedava internet paketi varmı 2016

 25. Üstat bedava netin varmı acaba