B612 Son Sürüm .apk Olarak İndir

B612 Son Sürüm .apk Olarak İndirBugün sizlere B612 adlı efekt programını tanıyacağım oldukça çok kullanılan ve bol efektlere / seçeneklere yer veren bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok genç tarafından kullanılan ve herkes tarafından sevilen B612 son zamanların en çok kullanılan selfie programı. Birçok efekti ve kendine özel çekimi ile farkını ortaya koymakta. Birden fazlası efekti olan bu program diğer programlardan ayıran en güzel özelliği ise, efektli video ekleyebilme özelliğine sahip. Rastgele efektleri kullanarak programdaki bütün efektlere sahip olabilirsiniz ve tek tek bütün efektleri deneyerek öz çekim yapabilirsiniz. Odaklama sistemi ile çekinmiş olduğunuz fotoğrafta artık yüzünüz daha net gözükecek ayrıca ekrana nazik bir dokunuşla fotoğrafınız belirlemiş olduğunuz saniye içerisinde çekecek. Çekinmiş olduğunuz fotoğrafları özgürce Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Böylesine bol efekti bulunan, kaliteli odaklama sistemine sahip olan B612 uygulamasını Gooogle Playden aratarak ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz, ücretsiz ve oldukça kullanışlı olan bu uygulama sayesinde artık kısa saniyeli videoalar çekebiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Google Arama Sonuçlarında Sağlık Bilgisi Verecek başlıklı yazı da google arama sonuçları çıkmıyor, google arama sonuçları değiştirme ve google arama sonuçlarını değiştirme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İlk defa böyle bir uygulama görüyorum yarın yükleyip deneyeceğim

 2. hmmm ben ilk defa duydum bunu. ben genellikle retrica ve snapchatte ön kamerayı kullananlara rastladım

 3. Çok değişik bir uygulama gerçekte şimdi deniyeceğim.

 4. İlk defa duydum bu programı bakıp deneyeceğim. Umarım güzeldir.

 5. hemen inidiryom güzele benziyor 😀 retricaya rakip olurmu acaba 😀

 6. Bi kaç tane arkadaşımda görmüştüm. Şimdi de burda açıklamasını gördüm. Güzel bi programa benziyo da bi bakalım.

 7. Resmi cektikten sonra sağ altta b612 yazısı yazıyo ya onu nasıl yok ediyoruz ben nasıl yaptıysam etmistim ama tekrar google playden indirince geri geldi

  • Kozbon

   Merhaba Zeliha, uygulamayı açınız ve ardından parmağınızı ekrana koyup yukarı doğru kaydırın. Seçenekler arasında B612 işareti seçeneğini kapatarak kolaylıkla sağ alt köşedeki b612 yazını kaldırabilirsiniz ilginiz için teşekkür ederim kendinize iyi davranmayı unutmayınız.

 8. nasıl indireceğim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, B612 uygulamasını indirmek için ilk olarak telefonunuzdan Play Store’yi açarak buradan B612 uygulamasını bulup telefonunuza kurarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.