Bedava Facebook Lite

Bedava Facebook Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğiniz üzerine Facebook tarafından sunulan Facebook Lite uygulaması en çok kullanılan uygulamalar biridir. Bu kadar çok kullanılmasının en temel sebebi, hızlı çalışması ve bizlerin internet paketlerinin bir numaralı dostu olmasıdır. Ayrıca sadece internet paketlerimizin dostu olmayan Facebook Lite uygulaması telefonlarımızın da bir numaralı dostudur. Hatırlıyor musunuz bilmiyorum bir zamanlar herkes tarafından sevilerek kullanılan, 0.facebook.com sistemi oldukça çok tercih edilmekteydi. Daha yeni yeni dokunmatik telefonların popüler olduğu zamanlarda tuşlu telefonlarımız ile 0.facebook.com adresine giderek Facebook’u bedavaya kullanabiliyorduk. Her ne kadar yavaş olsa da yine de kullanmaktan asla vazgeçmediğimiz 0.facebook.com seçeneği kapandığı vakit bir çok kişi isyanlar ettiğini de gayet çok iyi biliyorum. Gerçekten hayatımızda farklı bir nokta da yer alan 0.facebook.com‘un gelişmiş bir versiyonu olarak adlandırabileceğimiz Facebook Lite uygulaması tıpkı o zamanların Facebook’u kadar sade. Sadeliğinden dolayı hızlı çalışan ve herhangi bir kasma yapmayan telefonlarımızın bir numaralı dostu olan Facebook Lite uygulamasında son zamanlarda bilindiği gibi bir çok operatör bedava olarak sunmaktaydı. Bedava Facebook Lite uygulaması hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız mutlaka daha önceden paylaşmış olduğumuz Facebook Lite Nedir? başlıklı yazımıza bir göz atmayı unutmayınız. Geçtiğimiz günlere kadar Vodafone kullanıcılar Facebook Lite uygulamasını ücretsiz olarak kullanmaktaydı. Lakin geçtiğimiz günlerde sona eren Facebook Lite bedavalığı ilerleyen günlerde Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için geçerli olacaktır. Facebook 2016 senesinde başlatmış olduğu Bedava Facebook Lite kampanyası sayesinde bir çok kişinin Facebook’tan daha çok faydalanabilecek. Sizlerde Facebook Lite kullanarak bedava Facebook kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook Lite uygulamasını telefonlarınıza hızlı bir şekilde indirebilmek için hemen Google Play adresine giderek Facebook Lite uygulamasını telefonlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Sizlerde eğer Facebook kullanırken şarjınızın çabuk bitmesinden şikayetçiyseniz bu uygulama tam sizin için yapılmış olsa gerek.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Lite Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba kozbon facebookta arkadasim listesinden cikardi ama ben onun nezman aktif oldugunu gormek istiyorum bi yolu varmidir tesekkur ederim

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, telefonunuza Messenger uygulamasını indirerek o kişinin son görülme saatlerini Messenger üzerinden takip edebilirsiniz. Bu da Facebook’un bir açığıdır, eğer o kişinin telefon numarasını biliyor iseniz Messenger üzerinden takip edebilirsiniz.

      • Zaten mesengeer kullanoyorum telf nosuda kayitli ama ordan goremiyorumki tesekkurler kozbon iiki varsin