Beko Futbot Nedir?

Beko Futbot Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

İnanın Facebook Messenger uygulamasını ilk defa bu kadar çok verimli bir şekilde kullanıyorum. Bildiğiniz üzerine Facebook Messenger ile Facebook’ta yer alan mesajlarımızın dışında birde rehberimizde Facebook kullanmayan ama Facebook Messenger’a numarasıyla kayıt olan kişiler ile de iletişime geçebilmekteyiz. Bunun haricinde Beko gibi yapılan dışarı bir link üzerinden Facebook Messenger ile sizlerde EURO 2016 maçları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Beko tarafından sunulan futbot seçeneği ile sizlerde EURO 2016 maçlarını Facebook Messenger üzerinden takip edin. EURO 2016 maçlarını destekleyen Beko futbot nedir? Beko futbot ile sizlerde öğrenmek istediğiniz takımların kaç kaç olduğunuz karşılaşmaları Beko Futbot seçeneğine sorarak öğrenebilirsiniz. Beko Futbot seçeneğine “Sonuçlar” yazınca sizlere güncel sonuçları sunmaktadır. Yine tezahürat yapmak istiyorsanız da Beko Futbot uygulamasıyla yapabilirsiniz. Beko Futbot ile, maçların kaç kaç olduğunu, puanların ne durumda olduğunu, güncel fikstürü inceleme, toplu sonuçları görebilme ve hatta yapılan ataklar ile golleri bu uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz. Beko Futbot seçeneğine bir kere bağlandıktan sonra masaüstü bilgisayarınızda da takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Beko Futbot’a Nasıl Katılabilirim?

Eğer sizlerde Beko Futbot ile EURO 2016 maçlarını en güncel şekliyle takip etmek istiyorsanız Facebook Messenger uygulaması üzerinden Beko Futbot ile iletişime geçebilirsiniz Nasıl mı? m.me/bekofutbot adresine giderek buradan Facebook ve ya Facebook Messenger seçeneğiyle giriş yaparak Beko Futbot ile iletişime geçme şansını yakalayın. Ayrıca Beko tarafından sunulan bir çok hediye eşyayı da bu uygulamayı kullanarak yakalayabilirsiniz.

Beko Futbot Bilgisayardan Kullanabilir Miyim?

Evet, bilgisayardan da Beko Futbot seçeneğini kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzerine geçen sene yayınlanmış olan Messenger Web seçeneği ile sizlerde dilerseniz Messenger üzerinden dilerseniz de normal Facebook üzerinden Beko Futbot ile iletişime geçebilir ve güncelliği yakalayabilirsiniz. Beko Futbot ile iletişime geçmek için m.me/bekofutbot adresine gitmeniz yeterlidir. Bu adresten sizlerde Beko Futbot ile hemen iletişime geçip EURO 2016’yı takip edin.

Beko Futbot Kodları

Futbot – Seçenekleri açar.

Turnuva – Turnuvaya dair maçlar, skorlar, puan durumları, maçlara dair her şeyi bu kısımdan getirebilirsiniz.

Tezahürat – Seninle tezahürat yapmasını sağlarsın.

Totemle – Sana özel totemler sunar, totemi değiştirmek istiyorsanız da başka totem yazarak değiştirebilirsiniz.

Oleey! – Maç sonrası seninle kutlama yapar.

İddialıyım – “takım1 takım2 tahmin“ yazarsan sana her zaman tahmin şov yapabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bedava Facebook Lite hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.