Beş Kardeş Dizisi Bitiyor Mu?

Beş Kardeş Dizisi Bitti Mi?

Ekranların he ne kadar sevilmese de benim en çok sevmiş olduğum Beş Kardeş dizisi maalesef final yapıyor. 13. bölümde ekranlara veda edecek olan Beş Kardeş dizisi, 4 Ağustos’ta son defa sevenleriyle KanalD ekranlarıyla buluşacak. Dizinin yapmış olduğu çok maliyetlerin karşılığında herhangi bir kitleye sahip olamamasından dolayı yani düşük reyting dolayı ekranlara veda ediyor. Oysa benim severek, hatta canım sıkıldığı zaman film izlemek yerine açıp Beş Kardeş dizisini izliyorum. Zaten kimi sevdiysek gitti.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilmiyorum nedense çok subliminal mesajlara yer veren diziyi izlememem gerekirken sürekli ama sürekli izleyesim geliyordu.

Beş Kardeş Dizisi Bitti Mi?

4 Ağustos’ta ekranlara veda edecek olan Beş Kardeş dizisi 13. Bölümde son defa seyirciyle buluşacak. 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren yayınlanan dizi, düşük reytingden dolayı ekranlara veda ediyor.

Bilindiği gibi 16 Mart 2015 tarihinde dizinin 5. Bölümünün ardından ekranlara kısa veda eden Beş kardeş dizisi, 16 Haziran 2015 günü kaldığı yerden devam ederken bir anda beklenmedik şekilde final kararı alındı ve  4 Ağustos’ta ekranlara veda ediyor.

Salı günleri ekranlarımızı şenlendiren Beş Kardeş dizisi hakkında sizde düşünlerinizi alt kısımda belirterek bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bizde seviyorduk

  • Kozbon

   Evet efendim, Beş kardeş dizisi oldukça keyif verici bir diziydi. Lakin maalesef şuan yayını bitti.

 2. e reytingleri kötü deilki sonuncuda 16. sırada oldu çok kötü değil birden ilk 3 e mi girmeyi planlıyo bunlar nabıyo

  • Kozbon

   Ahmet haklısın, bizlerde Beş Kardeş Dizisi severek takip ediyoruz bu kadar erken sürede final yapmasını beklemiyorduk. 🙂