Beş Kardeş Dizisi Neden Bitti?

Beş Kardeş Dizisi Neden Bitti?

Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Beş Kardeş Dizisi Neden Bitti? İşte bu sorunun cevabını sizlere bu yazımızda sunacağız.

Bilindiği gibi günümüzde bir çok dizi çıkıyor ve bu dizilerden çok azı devamlılık gösterebiliyor. Ülkemizde reyting canavarına yenik düşen diziler ne yazık ki ekranlardan çekiliyorlar. Beş Kardeş Dizisi de bu dizilerden biri. Son gelen reyting bilgilerinde oldukça kötü bir sonuç yakalayan dizi ne yazık ki devam etmeme kararı ile sona eriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Beş Kardeş Dizisi Onur Ünlü tarafından yönetilmekteydi. Kanal D ile yapılan ilk 13 bölümlük anlaşma sonrası dizi reytingin kötü gelmesi ile bitirilmek zorunda kalındı. Oyuncular Serkan Keskin, Fatih Artman ve Osman Sonant gibi ünlü oyunculardan oluşmaktaydı. 5 bölüm yayınlansa da belirli bir seyirci kitlesine ulaşmıştı. Ancak bu dizinin devamlılığı için yeterli olmadı.

Dizinin devam etmeyeceği açıklamasından sonra dizinin hayranları resmen isyan etti. Twitter üzerinden dizinin bitirilmesine tepkiler yağdıran izleyiciler oldukça üzgün. Dizinin resmi Twitter hesabında “Haziran’da görüşmek üzere” bilgisi yayınlandı. Bu bilgiye göre dizi geçici olarak ara da vermiş olabilir.

Verilen ara sonrasında dizinin başlayıp başlamayacağı ise oldukça merak konusu. Genel olarak bu tarz ara veren diziler tekrardan başlamakta oldukça güçlük çekiyorlar. Az bir bölüm yayınlansa bile belirli bir kitleye ulaşabilen dizi tekrardan başlayacak mı? Bunu önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.