Beyaz Show Kapandı Mı?

Beyaz Show Kapandı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Yıllardır birçok özel kanalda program yapan ünlü Show men son günlerde zor günler geçirmekte. Programının en son bölümünde talihsiz bir olaya imza atan ünlü programcı ile ilgili terör propagandası yapma yolunda soruşturma başlatıldığı ideası var. Olayların ardından programın yayından kaldırılacağı söylentileri yayılmakta fakat henüz resmi bir açıklama yapılmış değil kanal yönetimi tarafından. Programda canlı yayına bağlanıp öğrenmen olduğunu söyleyen fakat sonrasında terör örgütüne mensup bir kişi olduğu öğrenilen bayan ise savcılıkta ifadeye alındı. Yayına Diyarbakır’dan bağlanan ve insanlar ölmesin çocuklar ölmesin deyip barış çağrısında bulunduğu sonradan bayanın terör örgütü üyesi olduğu ortaya çıktı ve ünlü komedyen ve Show menin bu propagandaya destek verdiği iddia edildi ve hakkında soruşturma başlatıldı. Yaşanan polemiğin ardından ünlü komedyen TV ekranından tüm Türkiye’den özür dilediğini açıkladı ve ekledi bir polis çocuğu olduğunu siyasete malzeme edilmek istendiğini siyasete malzeme olmayacağını açıkladı. Bu yaşanan olayın ardından gözler Beyaz Show kapandı mı? Kapanacak mı acaba diyerek kanal yönetimine döndü. Kanal yönetimi canlı yayına bağlanan bayan hakkında her türlü yasal süreci başlatacaklarını ve ifade ettiler. Yirmi yıldır bu ekranlarda siyasete asla yer vermeden eğlence ve komedi içerikli yayınlar yaptığını söyleyen TV yönetimi Beyazıt Öztürk ün yıllardır insanların severek takip ettiğini ve herkesin onu çok iyi tanıdığını ifade ettiler. Yayın sonrasında yaptıkları araştırmalar sonucunda kendini öğretmen olarak tanıtan kadının yayına bağlanmadan önceki ön görüşmede yayın konuklarına soru soracağını söylediği fakat programa bağlanınca farklı şeyler anlattığını ünlü Show meninde çok şaşırdığını belirttiler. Kanal yönetimi programcının propaganda ya çekilmek istendiğini açıkladılar. Şu an için komedyen ve sunucunun yayınının kaldırılacağı gibi şey söz konusu değil gibi görünüyor TV yönetimi ünlünün her daim yanında olduklarını beyan ettiler.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Programcının siyasete çekilmek istendiğini düşündüklerini söylediler. Terörün her türlüsüne karşı olduklarını ve büyük bir oyuna getirilmeye çalıştıklarını da sözlerine eklediler. Siz bu konuda ne düşünürsünüz bilmiyorum ama herkes bu durumun farklılığını kavramış bir durumdadır aslında ortada yapılan bir yanlış vardır ve bu konuda daima dikkatli olunması gerekir. Yapılan işin alanı ve kategorisi durumu ortaya koyabilmekledir. Bazı insanlar birilerini farklı yollara doğru yönünü değiştirmeye çalışsalar da bu durumu ne durumda olursa olsun değiştiremezler. İnsanların anlayış açısı çoğu zaman eğiştendir ve farklılık gösterir. Böyle durumlarda her zaman iyi bir anlayış çerçevesi içinde sağlıklı düşünmek ve durumu çok yönlü değerlendirmek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.