Bilgisayar ve Telefon İçin Ekran Parlaklığını Düşür

Bilgisayar ve Telefon İçin Ekran Parlaklığını Düşür

Sponsorlu Bağlantılar

Ekranın parlaklığı her insanın en büyük düşmanı, insanın gözlerini oldukça yoran ve sanki gözlerimize tecavüz eden bu ışıklara artık müdahale etme vakti geldi diye düşünüyorum. Artık çok çalışmalara başladık, gecenin bir vakti karanlık odalarda bir çok kişiyle uğraşmak zorunda kalıyoruz bunun için geceleri uyumak yerine sürekli çalışmaya mecburuz. İşte gecenin o karanlığında sürekli bir ekrana bakmaktan gözlerimiz patlıyor, gözlerimizden yaşlar gelene kadar ekrana bakmaktan bir an olsun vazgeçemiyoruz. Geçtiğimiz günlerde oldukça kullanışlı, sadece ve bir o kadarda işinize oldukça yararlı olacak bir uygulamadan söz etmek isterim. Bu uygulama sayenizde bilgisayarınızda ekran parlaklığını minimum hale getirebiliyorsunuz ve böylelikle göz bebekleriniz daha sağlık bir şekilde yaşamına devam ediyor. Çok övmüş olduğum programı bilgisayarınıza kurmadan sadece o programı çalıştırarak ekranınızı daha çok karartabilirsiniz. Bu arada şunu da belirtmek isterim ki, ekran parlaklığınızı düşürmeniz de yardımcı olan Darker adlı mobil uygulaması oldukça çok şarj yemekte bunun için bu uygulamayı düşünürken bir değil iki kere düşünün lütfen. Eğer sizlerinde kullandığınız farklı uygulamalar var ise mutlaka bunu bizimle paylaşın ki bir çok kişi faydalansın.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki günümüzde artık bilgisayarlar önceki kadar kullanılmamaya başladı, artık herkes yavaştan telefonlara geçiş yapmaya başladı. Peki bir telefon kullanıcısı ekran parlaklığını daha çok düşürebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için aşağıdaki uygulamaları tek tek okuyarak kolaylıkla Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Darker; Bu uygulama mobil kullanıcıları için geçerlidir, uygulama aslında ücretli lakin çok önemsenmeyecek özellikler için ücret talep ediyorlar. Yani sizin işinizi oldukça görecektir bundan emin olabilirsiniz, %80’e kadar ekran parlaklığını tamamen düşürebilen bu uygulama sayesinde telefonunuzdaki ekran parlaklığını artık kolay bir şekilde düşürebilirsiniz.

SBRight; Bu uygulama ise bilgisayar kullanıcıları için geçerli bir uygulamadır, bu uygulama sayesinde ekran parlaklığınızı oldukça çok düşürebilirsiniz. Uygulamayı internetten aratarak, hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.