Bimcell 4.5G Gelecek Mi?

Bimcell 4.5G Gelecek Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Artık güzide ülkemizde İnternet daha hızlı olacak, artık beklemek yok artık videoların dolmasını beklemeyeceğiz. Artık saatlerce günlerce indirdiğimiz dosyaları dakikalar içerisinde kolaylıkla indirebileceğiz, artık şurada internet çekiyor mudur? şeklinde ki düşüncelerimiz yok olacaktır. Ülkemizde en uygun konuşmayı sağlayan ve en uygun mesajlaşmayı sağlayan operatörlerden biri olan Bimcell hakkında çok güzel bir konu üzerinden bir çok soruları yanıtlayacağım. Bilindiği gibi artık ülkemizde 4.5G hareketi başladı, bu zamandan sonra çıkan bir çok telefon 4.5G uyumlu halde piyasaya sürülmekte ve ayrıca şuan 4.5G olan telefonlar bir çok kişinin gözde telefonu diyebilirim. Sadece 4.5G uyumlu telefona sahip olmak yetmeyecektir, bununla beraber bu hızı destekleyebilecek olan 4.5G uyumlu Sim Kartlarına da ihtiyaç vardır bunu kolaylıkla operatörünüzden ücretsiz şekilde temin edebilirsiniz. Dördüncü nesil mobil internet olarak adlandırabileceğimiz 4.5G sayesinde; 2GB boyutundaki dosyayı dakikalar içerisinde indirir iken şimdi saniyeler içerisinde indirip kullanabileceğiz ya da 15 dakikalık bir videoyu izlemek ölüm iken şimdi HD kalitede donmadan kasmadan rahat bir şekilde izleyebileceğiz. Hayatımızda bir çok değişiklik olacak olan 4.5G şuan için tek yapmanız gereken 4.5G uyumlu bir telefona sahip olmanız daha sonra Bim’e ait olan herhangi bir şubeye giderek 4.5G uyumlu Sim Kartınız için gereken başvuruları ve bilgileri o mağazadan öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bimcell 4.5G İçin Ne Yapmalıyım?

İlk olarak Bimcell hattınız 4.5G uyumlu olması gerekmektedir ve ayrıca sadece hattınızın uyumlu olması yeterli olmamaktadır bunun haricinde telefonunuzda 4.5G uyumlu ise sizlerde 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren 4.5G hızından faydalanabilirsiniz. Hattınız ve telefonunuz uyumlu ise, 4.5G yazıp 5555 gönderebilirsiniz.

Hattım 4.5G Uyumlu Mu?

Herkesin merak etmiş olduğu konulardan biri olan, hattım acaba 4.5G uyumlu mudur bunu nasıl anlayabilirim sorusunun cevabını Avea sponsorluğunda büyümekte olan Bimcell müşterilerinin yapması gereken tek işlem, 4.5G HAZIR yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterlidir. 4.5G HAZIR yazıp 5555’e SMS gönderdiğiniz vakit hattınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

4.5G Hız Orantıları

4.5G Nedir?

Bimcell 4.5G uyumlu hatlarınızı Bim Mağazalarından kolaylıkla temin edebilirsiniz, 4.5G internet hızından sizlerde faydalanmak ve internete daha hızlı bir şekilde erişim sağlamak istiyorsanız, 4.5G uyumlu cihazınız ve sim kartınız olması yeterli olacaktır. Hattınızı Bim Mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 4.5G Destekleyen Telefonlar hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. hat değiştirme pek o kadar kolay olmadı 1 aydır bim mağazasına gelmiyor eski numaramı kpattırdım bgn yeni hat aldım fakat o hatta 4.5g değilmiş gittim tekrar (en az 6 sefer) şimdi yeni 4.5 g hattı aldım inşallah açılır

  • Kozbon

   Merhaba Tarık, 4.5G sistemi ülkemizde daha yeni olduğundan dolayı maalesef ki böyle bir hata ile karşılaşmışsınız. Umarım bundan sonra böyle bir hata ile karşılaşmazsınız, sorunların düzeldiğine sevindim şimdiden yeni internet hızınız hayırlı olsun. 🙂

 2. 4,5 g sim kart değişimi üçretlimi

  • Kozbon

   Merhaba efendim, hayır herhangi bir ücret olmaycaktır. Ücretsiz olarak hattınızı 4.5G uyumlu yapabilirsiniz ilginiz için teşekkür ederim.

 3. kart deyişimi şartmı