BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Avea’nın Sponsor Olduğu Bimcell Bedava İnternet İmkanı

Müşteri hizmetlerine çok önem veren ve ülkemizin gelişmesine aday olan gsm operatörlerinden BİMcell, hemen hemen herkes tanımıştır. Paketlerinin uygunluğu ile tercih edilen BİMcell, Yurt dışı İnternet Paketleriyle dikkat çekerken, yapmış olduğu ikili paketlerin fiyatlarıyla bir çok benim arkadaşım BİMcell’i tercih ediyor. Sadece Nüfus fotokopi ile hattınızı BİMcell’e taşımak çok kolay, yanınıza Nüfus fotokopinizi alarak ve herhangi bir BİM marketlerine giderek size veren formu doldurunuz. Hattınız 3-5 gün içinde BİMcell’e geçecektir. BİMcell’in yapmış olduğu bedava internet kampanyaları için de sitemizi takip etmeyi unutmayın. Sizler de uygun fiyatlarla konuşma / internet ve sms paketlerine sahip olmak istiyorsanız hemen BİMcell’li olun ve ucuzluğun kalitenin ne olduğuna varın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bim zaten aldı yürüdü, Türkiye’yi ağ gibi sardı. Hat çıkarmasını zaten bekliyorduk. Zirvede olan güçlü markalar gsm işine de giriyor.

  2. Suan bedava intrnet vr mi

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, şuan için Bimcell için herhangi bir kampanya yok lakin ilerleyen vakitlerde Bimcell müşterileri için düzenleyeceğimiz çekilişlere katılarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.