Bimcell Sahur Paketi

Bimcell Sahur Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Dopdolu paketler ile tanımış olduğumuz Bimcell operatörü 2016 yılında sahur paketi yapacak mı? Bir çok Bimcell müşterisinin merak etmiş olduğu sorulardan olan Bimcell sahur paketi var mı sorusuna ne yazık ki geçen sene de düzenlememiş olan Bimcell operatörü bu yılda herhangi bir sahur paketi kampanyası düzenlemiş değil. Bir çok kişi tarafından eleştirilse de kendi abonesine güler yüzlü davranan ve kendi abonesinin sorunlarıyla birebir ilgilenen Bimcell operatörü diğer operatölere göre daha fazla indirimlere sahip olan paketler sunmaktadır. Her geçen gün daha fazla abonesi olan Bimcell operatörünün TL yükleyenlere bir çok kampanyası mevcut olup bunun haricinde sunmuş olduğu dopdolu paketler sayesinde sizlerde Bimcell ile daha hızlı bir şekilde internete girmeye hazır olun. Bimcell operatörünün sunduğu bir çok kampanyayı kendi sayfasından takip edebilir ve bir çok kampanyadan ilk sizlerin haberleri olmasını sağlayabilirsiniz. Ülkemizde toplamda 5000’den fazla mağazası olan Bimcell’e ait olan bir çok şubeler mevcuttur, size en yakın olan Bim Alışveriş Merkezine giderek sizlerde numaranızı Bimcell’e ücretsiz olarak taşıyıp sizlerde daha uygun fiyattan daha fazla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Konuşma’da 6 saniyesi 1 kuruş olan Bimcell’de sizlerde Bimcell’li olmak istiyorsanız hemen kimlik bilgileriniz ile sizlere en yakın Bim’e giderek numara taşıma işlemini kısa sürede başlatabilirsiniz ve ardından bir çok kampanyadan diğer operatörlere göre daha çok uygun fiyattan yapabilirsiniz. Bimcell sahur paketi 2016 yılında geçerli olmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bimcell Başlıca Kampanyalar

 • 20 TL ve daha üzeri yükleyen herkese Bimcell tarafından anında 500 adet SMS ve ayrıca 1GB kadar bedava internet kazanmaktadır.
 • Her yöne 500DK konuşma paketi ile 1GB internet ve bütün Bimcell’liler ile sizlerde sınırsız konuşma paketi yapmak istiyorsanız.
  • Bu paketi 15TL karşılığında yapabilirsiniz.
  • 1 Ay boyunca geçerlidir.
  • DOST yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.
 • 3GB internet paketi ile 600Dakika konuşma paketi ve Bimcell’lilerle sınırsız konuşma paketi için 26TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Bu paketi 26TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • 1 ay boyunca geçerli olup, UCLU3GB yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Sahur Paketi

Bimcell operatörü Avea yani (Türk Telekom) tarafından desteklendiği için bir umut olarak sizlerde SAHUR paketini deneyebilirsiniz. Türk Telekom kullanıcıları için geçerli olan kampanyayı sizlerde denemek istiyorsanız SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanmak istediğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer ki operatörünüz bu kampanyadan sizlerinde yararlanmasına izin veriyorsa sizlerde Türk Telekom aboneleri gibi bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.