BİP Arkadaşıma Mesaj Gönderemiyorum

BİP Arkadaşıma Mesaj Gönderemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell’in başlatmış olduğu uygulamalardan biri olan Bip Uygulaması son zamanlarda oldukça çok kullanılmaya başlandı, WhatsApp’a rakip olacak olan bu Bip uygulaması şuan bir çok kişi kullanılmasa da şuan Ülkemizde ortalama 5 Milyondan fazla kullanıcıya sahip, illaki sizin rehberinizden birileri de bu uygulamayı kullanıyordur. Uygulamada bulunan en ufak bir özellik sayesinde oldukça ne kadar çok kullanışlı olduğunu zaten tahmin edebiliyoruz, uygulamada yer alan Mesajların Kaybolma Süresi özelliği sayesinde konuştuğunuz mesajlar oldukça güvenli bir halde. Bip uygulamasında böyle iken, WhatsApp’ta ise mesajlarınız saklanmaktadır. Siz kaldırana kadar ya da silene kadar mesajlarınız WhatsApp’ta tehlikeli iken Turkcell Bip Uygulamasında oldukça güvenli diyebilirim, yeter ki bu özelliği kullanın mesajlarınız güvenli olacaktır. Ayrıca Turkcell’in başlatmış olduğu bu BİP Uygulamasını kullanan Turkcell’li hatlara sahip olan kişiler ise bedava internet kazanmakta, Bip uygulamasını ücretsiz kullanıyorlar ve ayrıca bununla kalmayan Turkcell, bütün müşterilerine ücretsiz bedava internet imkanı da sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Her neyse hemen konuya geçiş yapayım; Bip uygulamasını kurduktan sonra Kişiler sayfasında herhangi bir arkadaşınızı bulamıyorsanız, onunla sohbet edemiyorsanız ana sebeplerden biri olan o sohbet etmek istediğiniz kişi maalesef Bip uygulamasını indirip, kayıt olmamıştır. Bundan dolayı bu kişiye mesaj atamazsınız ve kişiler sayfasında bu kişiyi göremezsiniz, bu kişiyi Bip uygulamasını kullanması için Ücretsiz olarak mesaj göndererek Bip uygulamasına davet edebilirsiniz. Uygulama her geçen gün daha fazla büyümekte, umarım Türklere ait bir uygulama olur ve tüm dünya geneline yayılır ve artık WhatsApp’a para ödemek zorunda kalmayız. Kendi adımız da yavaştan dünya ülkeleri arasında duyulmaya başlanır.

Bip uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda düzenlediğimiz turkcell bedava internet paketlerini de deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Ücretli Mi? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. attigim mesajlar iletimiyo ama karsi tarafinki iletiliyo

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, karşı tarafın sizi engelleyip engellemediğini konusunda emin olun. Ayrıca şebeke sorununuz varsa bu durum mesajlarınızın karşı tarafa iletilmesi konusunda sıkıntı yaratacaktır.

 2. Merhaba sevgilim kıbrısta askerde kamerasız telefon kullanıyo oranın hattı kktcell turkcelin hattı ben ona bipten mesaj atabiliyordum benim bipten attığım mesajlar ona normal mesaj olarak gidip bana normal mesajdan cevap veriyordu bi süre öle konuştuk ben bipten attım o normalden attı ama artık ben ona bipten mesaj atamıyorum iletilmiyo neden

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, neden böyle bir şey yapıyorsunuz anlamadım. İster Bip Messenger olsun ister WhatsApp olsun ister diğer anlık mesajlaşma uygulamaları olsun bunlar üzerinden internet bağlantısı var ise mesajlaşabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasında bir kişiye mesajınız iletilmiyor ise o kişi muhtemelen Bip Messenger uygulamasını kaldırmıştır.

 3. Mesaj gönderdigim zaman sürekli iki tık olurdu ama şimdi bir tık var ?? sebebi nedir

  • Kozbon

   Merhaba Deniz, tek tik anlamı WhatsApp uygulaması ve diğer uygulamalarda olduğu gibi Bip Messenger uygulamasında da bir anlam ifade etmektedir. Tek tik, iletilmedi anlamını taşımaktadır. Çift gri tik iletildi ama okunmadı, çift mavi tik iletildi ve okundu anlamını taşımaktadır. İlginiz için teşekkür ederim.

 4. Turkcell olmama rağmen bipi ücretsiz şekilde kullanamiyorum internet paketi gerektiriyor oysaki diğer arkadaşlarım turkcell hatta sahip ve bile ücretsiz girip herhangi bi internet paketi olmakszn kullaniyorlar bnm ise mesajlarim gitmiyor ne yapmaliyim yardmci oluraaniz sevinirim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet dediğiniz gibi Bip Messenger uygulaması bütün Turkcell abonelerine ücretsizdir. Bu durumu müşteri temsilcisine bağlanarak aktarıp çözebilirsiniz. Teşekkür ederim.