Bip Hediye

Bip Hediye

Sponsorlu Bağlantılar

Capsleriyle oldukça ünlü olan ve bir çok yeni ifadesiyle kendine has görünümü ve gülücükleriyle oldukça çok dikkat çeken uygulamalardan biri olan Bip uygulamasını kullanıyorsanız ve üstelik Turkcell’liyseniz gelin sarılalım. Çünkü ben Turkcell’li değilim ve bu kampanyadan maalesef yararlanamıyorum, şuan çok pis Turkcell’li olmak istedim. Her neyse efendim; Turkcell son zamanlarda Bip uygulaması hakkında bir çok kampanyalar yapmakta, bunlardan hediye kampanyası olan Bip Hediye İnternet sayesinde artık internete Bip uygulaması sayesinde ücretsiz olarak bedava olarak giriş yapabileceksiniz. Bip uygulamasını indirip hemen kayıt olan bütün aboneler Turkcell tarafından 30 gün boyunca hediye internet kazanıyorlar. Cebinizden herhangi bir para çıkmadan bedava internete sahip olmak için hemen Google Play’den ücretsiz olarak Turkcell Bip uygulamasını indirerek kolaylıkla bedava internete sahip olabilirsiniz, lakin Turkcell Bip uygulamasını indirdiğiniz zaman sadece 1 kereliğine 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bip kampanyasından kazanmış olduğunuz 1GB Hediye Bip paketi otomatik olarak yenilenmeyecek ve eğer internet paketiniz yoksa İnternet kullanım ücretini mevcut tarifenizden yansıtılacaktır. Bip uygulamasını telefonunuza indirip, kayıt olunuz ve kayıt esnasında telefonunuza gelen Bip Doğrulama kodunu uygulama girdikten sonra hediye internet kazanacaksınız. Eğer internet hattınıza tanımlanmaz ise, mutlaka BIP yazıp 2222’ye gönderin bazen sistemde böyle hatalar olabiliyor eğer yine BİP uygulamasının vermiş olduğu hediye internetten yararlanamıyorsanız ve daha önceden de hiç yapmadığınızdan eminseniz mutlaka Müşteri Temsilcisine bağlanarak bu olay hakkında onları bilgilendirin ve daha sonra hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin tadını çıkartın.

Sponsorlu Bağlantılar

Şunu da belirtmek isterim, eğer 04.11.2015 tarihinden önce BİP uygulamasını indirip kayıt olduysanız Turkcell size maalesef hediye 1 GB internet vermemektedir. Bu hediye internetten sadece Turkcell Aboneleri faydalanmaktadır diğer operatörü kullanan aboneler maalesef faydalanamamaktadır. Ayrıca Turkcell bu paket içinde bazı sınırlandırmalar koymuş, bunların en büyük sınır ise, 31 Aralık 2015 tarihine geçerli olması ve 02 Aralık 2015 tarihinden sonra sadece  900.000 kişi bu kampanyadan faydalanabilir. Eğer paketi şimdiden iptal etmek istiyorsanız ya da kullanmak istemiyorsanız paketinizi; IPTAL BIP 1GB HEDIYE yazıp 2222’ye göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz. Paketiniz’de kalan mevcut limitleri’de Kalan yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz. Paketinizde son 200MB kaldığı zaman Turkcell tarafından bilgilen-dirileceksiniz sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Ücretli Mi? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bipin diger sürprizleri nelerdir mesela gurup kurduk 1gb geldi daha naska surprizler neler internetim bittide

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Bip uygulamalası ilerleyen günlerde yeni bir düzen yapmaktadır. Umarım yeni bir kampanya düzenler.

 2. Admin bip 5gb interneti nasil normal int olarak kullanirim acill vpn f

 3. Bip in bize verdiği 1gb internetten sonra sadece bipe girmek için internet olur mu ?

  • Kozbon

   Hayır efendim, Bip tarafından verilen 1GB hediye internet ile istediğiniz şekilde her türlü siteye giriş yapabilirsiniz. Sadece BİP için geçerli değildir, ki zaten BİP uygulaması bütün Turkcell müşterileri için bedavadır.

 4. Aveayım bip uygulamasını indiremiyorum cihaza uyumlu değil diyor