Bip Hesap Açmak / Kaydolmak

Bip Hesap Açmak / Kaydolmak

Sponsorlu Bağlantılar

Bip uygulaması yine çok konuşulacak olan bir kampanya ile geliyor ve sevenleriyle buluşuyor. Yaklaşık 900.000 kişiye ücretsiz 1GB hediye internet eden Turkcell Bip uygulamasını kullanarak CAPS yapabilirsiniz ve üstelik bu capslerin ekran görüntülerini alarak Twitter, Instagram ve WhatsApp üzerinden de kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan ve gizlilik konusuna çok önem veren Bip uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim her neyse sizlere bugün Bip uygulamasında nasıl kayıt olacağınızı, nasıl diğer arkadaşlarınız gibi katılacağınızdan bahsedeceğim. Turkcell Bip hesabı açmak aslında WhatsApp açmaktan daha kolay, hatırlıyor musunuz bilmiyorum ama WhatsApp’ın ilk zamanlarında kayıt olurken telefonuma onay kodu geliyordu ve bu onay kodu 4-5 dakika sonra geç bir süre içerisinde geliyordu yani ölüm gibi bir şeydi o kodu beklemek. Ve gelen kodu kendi elimizle giriyorduk, lakin bip uygulamasına kayıt olurken kayıt işleminde yer alan sistem kolaylıkla sistem tarafından gelen kod algılanıp sizin yerine o satıra girip sizin adınıza kolaylıkla hemen hesap oluşturabilir. Sizin sadece yapmanız gereken işlem, adınızı ve soy adınızı girmek ve bir de size en iyi şekilde yakışan bir fotoğraf seçmek. Bu işlemlerden sonra artık sizin’de bir bip uygulamanız olacaktır. Her geçen gün biraz daha popüler olan bip uygulamasında, karşı tarafa saniyeli mesaj gönderebilirsiniz. Bu saniyeli mesaj sayesinde, sizin belirlemiş oldunuz süre sonra o mesaj otomatik olarak silinecektir ve mesajınız asla hiç bir şekilde başka bir yerde yedeklenmeyecektir. Bip uygulaması gizlilik konusuna oldukça önem veriyor, keşke diğer uygulamalarda bu kadar çok önem verse.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Mesaj Kaybolma Süresi Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bip nasıl kurulur

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Bip Messenger uygulamasını kurmak için telefonunuzun Android ise Google Play üzerinden telefonlarınıza indireceğiniz Bip Messenger uygulamasıyla kurulumu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Veya Telefonunuzun alt yapısı İOS işletim sistemine sahip ise yine App Store üzerinden kurulumu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 2. Bip indirdim ismimi ve profil fotosunu girdim ama ilerlemek veya onaylamak için bir buton yok sonuç olarak açılmıyo lütfen yardımcı olun

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, uygulamayı kaldırıp Google Play’den Bip Messenger uygulamasına ait olan son sürümünü indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.