Bip Hesap Nasıl Silinir?

Bip Hesap Nasıl Silinir?

Sponsorlu Bağlantılar

Anlık mesajlaşma uygulaması denildiği zaman ilk olarak akıllara gelen Bip Messenger uygulamasında bugün sizler için çok merak edilen bir konudan bahsedeceğim. Bip Messenger uygulamasında hesap silme işlemi son zamanlarda bir çok kişi tarafından merak edilmektedir, Bip uygulamasına kayıt olduktan sonra hesabımı daha sonradan silinir mi sorusu bir çok kişinin kafasını karıştırmaktadır. Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan ve daha fazla kullanıcıya sahip olan Bip Messenger uygulamasında da diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulamada da hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Eğer ilerleyen zamanlarda bir daha Bip uygulamasını kullanmayacaksanız ya da numaranızı değiştiriyorsanız ve eski numaranızın Bip Messenger uygulamasına kayıt olmasını istemiyorsanız kolaylıkla Bip Messenger hesabınızı silerek bu işleme son verebilirsiniz. Sade ve kullanışlı ayarları sayesinde bir kaç dokunma ile hesabınızı kolaylıkla silebilir ve daha sonrasında tekrardan kolaylıkla aktif edebilirsiniz. Bip Messenger uygulamasında hesabınızı silmek için, uygulamayıp açıp sol üst köşedeki seçeneklere dokunun ve ardından gelen seçenekler arasında bulunan Ayarlar seçeneğine dokunun. Açılan sayfada bulunan Hesabım seçeneğine dokunduktan sonra burada 5. Sırada yer alan Hesabımı Sil seçeneğine dokunun. Gelen son uyarı da Yeşil Tikli işarete dokunarak Bip hesabınızı kolaylıkla kalıcı olarak silebilirsiniz. Bip hesabınızı sildikten sonra arkadaşlarınız sizlere mesaj gönderemez ve aynı şekilde sizlerde Bip uygulaması üzerinden arkadaşlarınıza ne mesaj gönderebilir ne de arama yapabilirsiniz. Bip hesap silmek için; Bip Ayarları >> Hesabım >> Hesabımı Sil >> (OKEY). Bu işlem sonucunda Bip uygulamasında yer alan hesabınızı silmiş olacaksınız, Turkcell tarafından sürekli geliştirilmekte olan Bip uygulaması gelecek zamanların en çok kullanılan uygulaması olmaya aday, sizlerde şimdiden yerinizi alarak bu keyifli uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile ya da sizler için özel olan insanlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Messenger Son Görülme Saatini Kapatmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Telefonuma bip uygulamasini yukledim gayette memnundum ancak 1 ay dolunca ucretsiz konusma sureniz dolmustur yazsiyla karsilastim. Mesaj attigim kisi bip uygulamasi yukleyemiyor.sorun bu olabilir mi .ne yapmaliyim

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, ücretsiz kullanma hakkınız dolu ise herhangi bir şey yapmanıza gerek yok tekrardan Bip Messenger kullanmaya devam edebilirsiniz.